szyszka

Pożegnanie uczniów klas IV w internacie

W dniu 25 kwietnia 2019 r. w świetlicy internatu odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas IV zamieszkujących w internacie.

W spotkaniu wziął udział kierownik internatu Bogusław Dziedzic, wychowawcy internatu oraz uczniowie klas IV. 

Na początku spotkania pan kierownik podsumował czteroletni pobyt uczniów w internacie, zwrócił szczególną uwagę na zaangażowanie uczniów w życie społeczno-kulturalne, osiągnięcia i zdobyte doświadczenia podczas pobytu w placówce.
Następnie uczniowie, którzy szczególnie wyróżnili się wzorową postawą, zaangażowaniem
w pracach społecznych, otrzymali dyplomy, a wszyscy wychowankowie pamiątkowy kubek z dedykacją.
Uczniowie wyróżnieni za zaangażowanie w życie społeczne i kulturalne internatu to: Daniela Wiśniewska, Julia Wejman, Kinga Menducka, Magdalena Żyła, Szymon Pawłowski, Igor Szymański, Marek Stępień, Kacper Kuleta.
W dalszej części spotkania uczniowie klas I zaprezentowali przedstawienie artystyczne dla tegorocznych maturzystów przygotowane pod kierunkiem wychowawczyni Agnieszki Wiech-Papros. Przedstawienie miało wspomnieniowy i humorystyczny charakter. Uczniowie klas I wcielili się w rolę swoich starszych kolegów i koleżanek, a ci mieli za zadanie rozpoznać siebie. Występom uczniów towarzyszyły prezentacje zdjęć i slajdów z czteroletniego pobytu w szkole i internacie. W przedstawieniu wzięli udział: Agnieszka Foltyn, Natalia Grabowska, Weronika Połczyńska, Wiktoria Ślizak, Dawid Kowalczyk, Jakub Koźbiał, Kacper Lewandowski, Piotr Łataś, Albert Pacholczyk, Oskar Gładyś.
Na koniec uczestnicy spotkania degustowali przepyszne ciasta upieczone przez koleżanki
zarówno z młodszych, jak i czwartych klas pod fachowym okiem wychowawczyni Izabeli Cholewińskiej.

wstecz

Aktualności

 • 15-10-2019

  14 października obchodzimy Święto Edukacji Narodowej. To dla nas bardzo ważny dzień i obchodzimy go z dumą.

 • 14-10-2019

  2 października 2019 r. klasa I c wraz z wychowawczynią – p. Edytą Błaszczyk oraz p. Agnieszką Wiech-Papros i p. Damianem Czarneckim udali się do Kielc.

 • 14-10-2019

  6 października 2019 r. na Stadionie Leśnym w Kielcach jak co roku braliśmy udział w XIII Hubertusie Świętokrzyskim.

 • 14-10-2019

  W czwartek 3.10.2019 r. dziewczęta z klas trzecich miały możliwość wyruszyć w „Emocjonalną podróż”,

 • 11-10-2019

  We wtorkowe chłodne popołudnie 08.10.2019 r. uczniowie Naszej Szkoły pod opieką nauczycieli - Jacka Wolskiego i Damiana Czarneckiego  wybrali się do Kielce na stadion piłkarski Suzuki Arena na  międzypaństwowy mecz  kobiet w piłkę nożną Polska – Brazylia.

 • 07-10-2019

  3 października 2019 roku uczniowie z Technikum Leśnego wraz z nauczycielami p. Antoniną Lipińską, p. Bożeną Musiał i p. Marzeną Błaut wybrali się do kina na film pod tytułem „Legiony” w reżyserii Dariusza Gajewskiego.

 • 07-10-2019
  26 września 2019 r. uczniowie klasy I a wraz z wychowawczynią p. Marzeną Błaut, p. Anną Wywrót oraz p. Andrzejem Klosem udali się na pieszy rajd integracyjny.
 • 07-10-2019

  30 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka.

 • 02-10-2019

  28 września 2019 r. uczniowie klasy I a, I b i I c składali uroczystą przysięgę pod Dębem Bartkiem, że będą godnie reprezentować szkołę, szanować nauczycieli i dołożą wszelkich starań, aby ich wyniki w nauce były jak najlepsze.