szyszka

XII Forum Samorządów Uczniowskich Szkół Leśnych w Zagnańsku

W dniach 3-5 czerwca w naszej szkole odbyło się w XII Forum Samorządów Uczniowskich Szkół Leśnych.

Przez trzy dni mieliśmy przyjemność gościć wspaniałych, młodych, ambitnych i zdolnych uczniów, którzy pracują w Samorządach Uczniowskich Szkół Leśnych z całej Polsce.

Temat tegorocznej edycji Forum brzmiał: „Ekologiczne aspekty pracy Samorządów Uczniowskich” i - jak się okazuje - w tej dziedzinie nasi młodzi leśnicy mają bardzo dużo do powiedzenia.
Program Forum obejmował prelekcje, ekowarsztaty, pracę w grupach, konkurs na najlepszy film/prezentację, a także zwiedzanie naszego regionu. Było bardzo intensywnie, ale chyba wszyscy byli zadowoleni. Nawiasem mówiąc, nasza szkoła zdobyła świetne II miejsce w konkursie.
Dziękujemy za ten wspólnie spędzony czas i do zobaczenia za rok!

wstecz

Aktualności

 • 15-10-2019

  14 października obchodzimy Święto Edukacji Narodowej. To dla nas bardzo ważny dzień i obchodzimy go z dumą.

 • 14-10-2019

  2 października 2019 r. klasa I c wraz z wychowawczynią – p. Edytą Błaszczyk oraz p. Agnieszką Wiech-Papros i p. Damianem Czarneckim udali się do Kielc.

 • 14-10-2019

  6 października 2019 r. na Stadionie Leśnym w Kielcach jak co roku braliśmy udział w XIII Hubertusie Świętokrzyskim.

 • 14-10-2019

  W czwartek 3.10.2019 r. dziewczęta z klas trzecich miały możliwość wyruszyć w „Emocjonalną podróż”,

 • 11-10-2019

  We wtorkowe chłodne popołudnie 08.10.2019 r. uczniowie Naszej Szkoły pod opieką nauczycieli - Jacka Wolskiego i Damiana Czarneckiego  wybrali się do Kielce na stadion piłkarski Suzuki Arena na  międzypaństwowy mecz  kobiet w piłkę nożną Polska – Brazylia.

 • 07-10-2019

  3 października 2019 roku uczniowie z Technikum Leśnego wraz z nauczycielami p. Antoniną Lipińską, p. Bożeną Musiał i p. Marzeną Błaut wybrali się do kina na film pod tytułem „Legiony” w reżyserii Dariusza Gajewskiego.

 • 07-10-2019
  26 września 2019 r. uczniowie klasy I a wraz z wychowawczynią p. Marzeną Błaut, p. Anną Wywrót oraz p. Andrzejem Klosem udali się na pieszy rajd integracyjny.
 • 07-10-2019

  30 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka.

 • 02-10-2019

  28 września 2019 r. uczniowie klasy I a, I b i I c składali uroczystą przysięgę pod Dębem Bartkiem, że będą godnie reprezentować szkołę, szanować nauczycieli i dołożą wszelkich starań, aby ich wyniki w nauce były jak najlepsze.