szyszka

 

artykulyscenariuszeprace

Wieczerza Wigilijna

W dniu 21 grudnia 2017r. zgodnie z wieloletnią tradycją na stołówce internatu odbyła się uroczysta kolacja wigilijna dla uczniów, nauczycieli i wychowawców. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście ks. Ryszard Niemiec proboszcz parafii św. Józefa Robotnika w Zagnańsku oraz przedstawicielka Rady Rodziców Agnieszka Ślizak. Uczestnicy uroczystości na początku obejrzeli
i wysłuchali przygotowaną przez uczniów szkoły pod opieką wychowawcy Anny Wywrót opowieść słowno-muzyczną pt. „Noc grudniowa”. Scenografie i wystrój stołówki przygotowali uczniowie pod opieką wychowawcy Izabeli Cholewińskiej.
W dalszej części życzenia dla wszystkich uczniów, nauczycieli i gości skierował ks. proboszcz Ryszard Niemiec oraz dyrektor szkoły Anna Kowalska. Po przełamaniu się opłatkiem i złożeniu sobie życzeń uczestnicy przystąpili do delektowania się daniami przygotowanymi przez panie kucharki pracujące na stołówce internatu. Uroczystości towarzyszyła serdeczna i świąteczna atmosfera.

Aktualności

 • 19-02-2019

   

  Celem, na który zbierane są te drobne monety, jest pomoc dzieciom, które wychowują się        w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Pośrednim celem akcji jest również działanie edukacyjne – pokazanie, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących.

  Akcję w naszej szkole przeprowadzili uczniowie klasy IIA i IVB: Weronika Dróżdż, Patrycja Król, Wojciech Sadza oraz Bartłomiej Sieczka (zbiórka monet), a Izabela Siwek, Patrycja Król, Michał Gawin i Michał Makuch posegregowali i policzyli pieniądze.

  Uczniowie i nauczyciele nie zawiedli, każdy przyniósł tyle, ile mógł. Monety przekazaliśmy na konto Towarzystwa Nasz Dom. Za każdy  grosz dziękujemy w imieniu dzieci, którym pomagamy.

                                                                                                        Edyta Błaszczyk

  CAM00130

 • 19-02-2019

  W lutym w siedzibie Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów dla stypendystów Prezesa Rady Ministrów.

 • 18-02-2019

  11.02.2019 ruszyła III edycja Turnieju Gry w Tysiąca.

 • 18-02-2019

  14 lutego 2019 r. została zakończona zbiórka karmy i artykułów dla zwierząt ze schroniska w Dyminach, akcja organizowana była przez uczniów Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku pod hasłem „PAKA DLA ZWIERZAKA”.

 • 12-02-2019

  7 lutego 2019 r. uczniowie zainteresowani poprawnością językową wzięli udział w etapie szkolnym VII Świętokrzyskiego Turnieju Językowego.

 • 08-02-2019

  Nasza szkoła współpracuje z fundacją ekologiczną Laudato Si.

 • 07-02-2019

  1 lutego 2019 roku odbyło się podsumowanie Szkolnego Konkursu Matematycznego.

 • 01-02-2019

  W XXI edycji Rankingu Liceów i Techników – Perspektywy 2019

 • 30-01-2019

  Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, 11 stycznia, tuż przed feriami zimowymi, został zorganizowany uroczysty apel.