szyszka

 

IX Kiermasz charytatywny „Podziel się świąteczną radością” odbył się w 18 grudnia 2017 r. w holu szkoły oraz w Nadleśnictwie Zagnańsk.

Kolędy, choinka, przepyszne ciasta, pierogi z kapustą i grzybami, magiczne ozdoby świąteczne – mnóstwo dobrej energii i zaangażowania uczniów, rodziców i wszystkich, którzy przyczynili się do zorganizowania tego przedsięwzięcia, aby pomóc potrzebującym.
Wszystkie klasy przygotowały stoiska z własnymi wypiekami i innymi wyrobami kulinarnymi oraz oryginalnymi dekoracjami. Nawet trudno wymienić, ile smakołyków przygotowano na ten dzień. Wspaniale prezentowały się również ozdoby świąteczne własnoręcznie wykonane przez uczniów w kółku plastycznym pod kierunkiem p. Izabeli Cholewińskiej.
Jeszcze przed świętami paczki żywnościowe trafią do potrzebujących wsparcia rodzin z gminy Zagnańsk.
Serdecznie dziękujemy za pomoc w przygotowaniu kiermaszu!

wstecz

Aktualności