szyszka

 

Z okazji 100 lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę, w naszym technikum zorganizowany został I Leśny Bieg dla Niepodległości.


W biegu na dystansie 5 kilometrów, wystartowało blisko 50 osób. Bieg miał charakter przełajowy, chociaż część trasy prowadziła ulicą Turystyczną. W biegu wzięli udział głównie uczniowie naszej szkoły, jednak na starcie stanęli również pracownicy szkoły, Lasów Państwowych oraz absolwenci i mieszkańcy gminy Zagnańsk.

Wśród mężczyzn, zwyciężył nauczyciel naszej szkoły, pan Damian Czarnecki, wśród pań, pierwsze miejsce zajęła Pani Donata Tokarska, która była również pierwsza w kategorii pracownic Lasów Państwowych. Gratulujemy!

Klasyfikacja open:

Mężczyźni:

 1. Damian Czarnecki
 2. Łukasz Bandrowski

Bartłomiej Wiewióra
Kobiety:
1. Donata Tokarska
2.Małgorzata Wiedro
3. Aleksandra Stępień

Pracownicy Lasów Państwowych I miejsca:

1. Donata Tokarska, Michał Zdzimira

Uczniowie ZSL (kategorie nie dublują się z wynikami open)

1. Gabriel Sikora, Cecylia Barabasz

Bieg zorganizowany został przy czynnym udziale Ochotniczej Straży Pożarnej (zabezpieczenie trasy)Gminy Zagnańsk, nauczycieli oraz uczniów ZSL. Organizatorami biegu byli p. Jacek Wolski oraz p. Damian Orzechowski.

wyniki: Wyniki biegu

 

Po biegu, Pani Dyrektor wraz delegacją Samorządu Uczniowskiego, złożyła wieńce i znicze w miejscach pamięci na terenie gminy Zagnańsk

wstecz

Aktualności

 • 19-02-2019

   

  Celem, na który zbierane są te drobne monety, jest pomoc dzieciom, które wychowują się        w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Pośrednim celem akcji jest również działanie edukacyjne – pokazanie, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących.

  Akcję w naszej szkole przeprowadzili uczniowie klasy IIA i IVB: Weronika Dróżdż, Patrycja Król, Wojciech Sadza oraz Bartłomiej Sieczka (zbiórka monet), a Izabela Siwek, Patrycja Król, Michał Gawin i Michał Makuch posegregowali i policzyli pieniądze.

  Uczniowie i nauczyciele nie zawiedli, każdy przyniósł tyle, ile mógł. Monety przekazaliśmy na konto Towarzystwa Nasz Dom. Za każdy  grosz dziękujemy w imieniu dzieci, którym pomagamy.

                                                                                                        Edyta Błaszczyk

  CAM00130

 • 19-02-2019

  W lutym w siedzibie Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów dla stypendystów Prezesa Rady Ministrów.

 • 18-02-2019

  11.02.2019 ruszyła III edycja Turnieju Gry w Tysiąca.

 • 18-02-2019

  14 lutego 2019 r. została zakończona zbiórka karmy i artykułów dla zwierząt ze schroniska w Dyminach, akcja organizowana była przez uczniów Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku pod hasłem „PAKA DLA ZWIERZAKA”.

 • 12-02-2019

  7 lutego 2019 r. uczniowie zainteresowani poprawnością językową wzięli udział w etapie szkolnym VII Świętokrzyskiego Turnieju Językowego.

 • 08-02-2019

  Nasza szkoła współpracuje z fundacją ekologiczną Laudato Si.

 • 07-02-2019

  1 lutego 2019 roku odbyło się podsumowanie Szkolnego Konkursu Matematycznego.

 • 01-02-2019

  W XXI edycji Rankingu Liceów i Techników – Perspektywy 2019

 • 30-01-2019

  Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, 11 stycznia, tuż przed feriami zimowymi, został zorganizowany uroczysty apel.