szyszka

 

Reprezentacja Naszej szkoły 14 listopada 2018 r. wzięła udział w Powiatowych Mistrzostwach w Halowej Piłce Nożnej. 

 

 

Zawody zorganizowane zostały wspólnie przez Starostwo Powiatowe oraz Zespół Szkół w Chmielniku. Osiem szkolnych reprezentacji, które wzięły udział w turnieju między innymi z: Łopuszna, Chęcin, Podzamcza, Bodzentyna oraz Chmielnika zaprezentowały wysoki poziom sportowych umiejętności. Oczywiście jak zwykle emocji nie brakowało ale nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony i zajęli w ostatecznej klasyfikacji trzecie miejsce.

Wyniki meczów:

 1. Chmielnik I – Zagnańsk 0:1
 2. Zagnańsk – Bodzentyn 2:0
 3. Chęciny I – Zagnańsk 1:1

Finały:

Chmielnik II – Zagnańsk 0:0
Rzuty karne 2:0

Mecz o III miejsce

Łopuszno - Zagnańsk 0:0

Rzuty karne 0:2

Naszą szkołę reprezentowali: Sęga Oskar II A, Wojciech Sadza II A, Tomasz Basiak II B, Dawid Tarka II B (Br), Gula Wiktor  II A, Bartosz Wiewióra III A, Składnik Dawid  I A, Gładyś Oskar  I B, Kotowski Bartłomiej I B, Koźbiał Jakub I B, Lewandowski Kacper  I B

Trener: Łukasz Ubożak
Damian Czarnecki

20181114 124224

 

wstecz

Aktualności

 • 19-02-2019

   

  Celem, na który zbierane są te drobne monety, jest pomoc dzieciom, które wychowują się        w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Pośrednim celem akcji jest również działanie edukacyjne – pokazanie, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących.

  Akcję w naszej szkole przeprowadzili uczniowie klasy IIA i IVB: Weronika Dróżdż, Patrycja Król, Wojciech Sadza oraz Bartłomiej Sieczka (zbiórka monet), a Izabela Siwek, Patrycja Król, Michał Gawin i Michał Makuch posegregowali i policzyli pieniądze.

  Uczniowie i nauczyciele nie zawiedli, każdy przyniósł tyle, ile mógł. Monety przekazaliśmy na konto Towarzystwa Nasz Dom. Za każdy  grosz dziękujemy w imieniu dzieci, którym pomagamy.

                                                                                                        Edyta Błaszczyk

  CAM00130

 • 19-02-2019

  W lutym w siedzibie Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów dla stypendystów Prezesa Rady Ministrów.

 • 18-02-2019

  11.02.2019 ruszyła III edycja Turnieju Gry w Tysiąca.

 • 18-02-2019

  14 lutego 2019 r. została zakończona zbiórka karmy i artykułów dla zwierząt ze schroniska w Dyminach, akcja organizowana była przez uczniów Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku pod hasłem „PAKA DLA ZWIERZAKA”.

 • 12-02-2019

  7 lutego 2019 r. uczniowie zainteresowani poprawnością językową wzięli udział w etapie szkolnym VII Świętokrzyskiego Turnieju Językowego.

 • 08-02-2019

  Nasza szkoła współpracuje z fundacją ekologiczną Laudato Si.

 • 07-02-2019

  1 lutego 2019 roku odbyło się podsumowanie Szkolnego Konkursu Matematycznego.

 • 01-02-2019

  W XXI edycji Rankingu Liceów i Techników – Perspektywy 2019

 • 30-01-2019

  Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, 11 stycznia, tuż przed feriami zimowymi, został zorganizowany uroczysty apel.