szyszka

 

Uprzejmie informuję wszystkich zainteresowanych Rodziców, że w dniu 25.11.2018 o godzinie 14.00 na auli szkolnej planowane jest spotkanie w sprawie wyjazdu uczniów na praktykę zawodową do Francji.
 
Spotkanie jest obowiązkowe tylko dla Rodziców uczniów wyrażających chęć udziału w projekcie. (wyjazd 27.04.2019, powrót 11.05.2019). W trakcie spotkania zostaną przez Państwa podpisane dokumenty niezbędne do rozpoczęcia procedury rekrutacji.
 
W spotkaniu bierze udział przynajmniej jeden z Rodziców.
 
Udział uczniów jest wskazany, ale niekonieczny.
 
Nie ma możliwości indywidualnych spotkań w sprawie wyjazdu. Wiąże się to z obowiązkami wynikającymi z zasad prowadzenia projektu. Nieobecność Rodzica ucznia uznane zostanie za brak zainteresowania wyjazdem na praktykę.
 
Uwaga, godzina spotkania zależy od godziny rozpoczęcia wywiadówki szkolnej i może ulec zmianie.

wstecz

Aktualności