szyszka

 

21 listopada po raz szósty obchodziliśmy w naszej szkole „Dzień Życzliwości”.

 

 

Pomimo zimowej aury na dworze w szkole było słonecznie, ponieważ na drzwiach sal lekcyjnych i nie tylko pojawiły się kolorowe karteczki z sentencjami o życzliwości                      i dobroci. Już od samego rana Weronika, Kuba, Cecylia i Marek odwiedzali pracowników szkoły oraz uczniów na lekcjach -  częstując ich słodyczami i rozdając „uśmiechnięte buźki”, które brały udział w loterii „Szczęśliwy los”.

Na uwagę zasługuje duży wkład pracy pani Izabeli Cholewińskiej, która razem z uczennicami Patrycją i Wiktorią zrobiła z bibuły piękne róże. Zostały one wręczone pracownikom szkoły.

W loterii „Szczęśliwy los” było pięciu szczęśliwców, a wśród nich pani Anna Kowalska – dyrektor szkoły i pan Bogdan Dziedzic - kierownik internatu. Można to zinterpretować tak, że los chciał, aby sponsorzy tej akcji zostali nagrodzeni. Trzeba dodać, że losy wybierane były przez 5 osób. Było miło, słodko i radośnie.

Organizatorka inicjatywy Ewa Makuch dziękuje wszystkim za zaangażowanie i wkład pracy w przygotowanie obchodów „Dnia Życzliwości”.

Pamiętajmy, że każdy dzień stwarza możliwości, aby wypełnić go uśmiechem, dobrym uczynkiem i pozytywnymi emocjami.

 

wstecz

Aktualności