KOMUNIKAT DLA UCZNIÓW KLAS III ZAJĘCIA PRAKTYCZNE STACJONARNE

W związku z kontynuacją stacjonarnych zajęć praktycznych dla klas III w styczniu 2021 r. informuję, że uczniowie mogą w tym czasie korzystać z zakwaterowania i wyżywienia w internacie. 

  1. Uczniowie klasy III A mogą zakwaterować się przed zajęciami praktycznymi we wtorki od godz. 17.00, wyjazd po zajęciach w środy do godz. 17.00
  2. Uczniowie klasy III B mogą zakwaterować się przed zajęciami praktycznymi w środy od godz. 17.00, wyjazd po zajęciach w czwartki do godz. 16.00
  3. Uczniowie mogą skorzystać z posiłków – całodziennego (kolacja będzie wydana przy obiedzie) lub tylko z obiadu.
  4. Koszt pobytu w internacie:
    • czesne – 70 zł,
    • koszt wyżywienia całodziennego - 15 zł,
    • koszt obiadu 6 zł.

Opłata za czesne nie obowiązuje uczniów, którzy byli zakwaterowani w internacie podczas egzaminów zawodowych w dniach 11-12 stycznia 2021 r. i uregulowali opłatę za czesne.
Zgłoszenie pobytu oraz ewentualnie korzystania z wyżywienia należy przesłać poprzez dziennik elektroniczny lub mailowo do kierownika internatu w nieprzekraczalnym terminie do poniedziałku 18 stycznia 2021 r. do godz. 15.00. Adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
W zgłoszeniu należy podać orientacyjną godzinę i dzień przyjazdu do internatu oraz deklarację korzystania z wyżywienia. Zgłoszenie powinno zawierać informację dotyczącą dwóch ostatnich tygodni stycznia tj. od 19 do 28 stycznia 2021 r.
Uwaga!
Uczniowie, bez wcześniejszego zgłoszenia w wymaganym terminie nie będą zakwaterowani w internacie.
Podczas pobytu w internacie obowiązuje przestrzeganie zaleceń sanitarnych, noszenie maseczek w pomieszczeniach wspólnych, dezynfekcja rąk i utrzymywanie dystansu. Uczniowie przyjeżdżający do internatu muszą być zdrowi, przed zakwaterowaniem będzie wykonywany pomiar temperatury ciała.

Kierownik internatu
B. Dziedzic