KOMUNIKAT DLA UCZNIÓW KLAS II C ZAKWATEROWANIE W INTERNACIE 15-26 luty 2021 r.

I. Uczniowie klasy II C kontynuują zajęcia praktyczne w III i IV tygodniu lutego według planu obowiązującego w I i II tygodniu lutego.

W związku z tym nie trzeba powtórnie zgłaszać zakwaterowania i deklaracji korzystania z wyżywienia. Jeżeli natomiast wystąpią jakieś zmiany w terminach przyjazdów lub deklaracji korzystania z posiłków to należy bezwzględnie zgłosić zmiany poprzez dziennik elektroniczny lub mail do kierownika internatu w terminie do niedzieli 14 lutego 2020 r. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przypadku braku zgłoszenia zmian, naliczenie za posiłki będzie dokonane zgodnie ze zgłoszeniem na I i II tydzień lutego.
Koszt pobytu w internacie:

  • Czesne – 70 zł,
  • koszt całodziennego wyżywienia - 15 zł,
  • koszt obiadu 6 zł.

II. W celu usprawnienia przekazywania oświadczeń o stanie zdrowia ucznia można skorzystać z trzech sposobów przekazania deklaracji:
1. Deklarację można tak jak dotychczas wydrukować i podpisaną przez rodzica przekazać wychowawcy w dniu przyjazdu do internatu lub rodzic może podpisać deklarację na miejscu
w internacie, jeśli osobiście przywozi dziecko do internatu.
2. Można zrobić zdjęcie (dobrej jakości)) lub skan podpisanej deklaracji i przesłać najpóźniej w przeddzień przyjazdu ucznia do internatu mailowo lub przez dziennik elektroniczny do kierownika internatu.
3. Można również przesłać deklarację poprzez dziennik elektroniczny lub maila. W tym celu należy poniższy tekst oświadczenia umieścić w wiadomości i wysłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez dziennik elektroniczny.

Deklaruję uczęszczanie ................................................................................. klasa ............
                                     / imię i nazwisko ucznia / uczennicy /
Na organizowane w trybie stacjonarnym - nauczanie praktycznej nauki zawodu
I. Oświadczenie o stanie zdrowia ucznia.
Oświadczam, że dziecko jest zdrowe, nie występują u niego żadne niepokojące objawy chorobowe. Ponadto nie miało świadomego kontaktu:

a) z osobą chorą na COVID-19,
b) z osobą będącą w izolacji,
c) z osobą przebywającą na kwarantannie.

II. Oświadczenie o pobycie ucznia w szkole.
Oświadczam, że zgadzam się na pobyt dziecka w szkole działającej w czasie stanu pandemii COVID-19. /obowiązek organizacji zajęć praktycznej nauki zawodu oraz praktyki zawodowej w trybie stacjonarnym na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 16.10 2020 r./.
III. Wyrażam zgodę na codzienny pomiar temperatury u mojego dziecka.
……………………………..
Imię i nazwisko rodzica

Deklaracja powinna być przesłana najpóźniej w przeddzień przyjazdu ucznia do internatu.

Uwaga!
Podczas pobytu w internacie obowiązuje przestrzeganie zaleceń sanitarnych, noszenie maseczek
w pomieszczeniach wspólnych, dezynfekcja rąk i utrzymywanie dystansu. Uczniowie przyjeżdżający do internatu muszą być zdrowi, przed zakwaterowaniem będzie wykonywany pomiar temperatury ciała.
Kierownik internatu
Bogusław Dziedzic