KOMUNIKAT DLA UCZNIÓW KLAS III A, III B  ZAKWATEROWANIE W INTERNACIE 15-26 luty 2021 r.

Uczniowie klas IIIA, IIIB kontynuują zajęcia praktyczne w III i IV tygodniu lutego według planu obowiązującego w I i II tygodniu lutego.

W związku z tym nie trzeba powtórnie zgłaszać zakwaterowania i deklaracji korzystania z wyżywienia w internacie. Jeżeli natomiast wystąpią jakieś zmiany w terminach przyjazdów lub deklaracji korzystania z posiłków to należy bezwzględnie zgłosić zmiany poprzez dziennik elektroniczny lub mail do kierownika internatu w terminie do niedzieli 14 lutego 2020 r. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W przypadku braku zgłoszenia zmian, naliczenie za posiłki będzie dokonane zgodnie ze zgłoszeniem na I i II tydzień lutego.
Koszt pobytu w internacie:

  • Czesne – 70 zł,
  • koszt całodziennego wyżywienia - 15 zł,
  • koszt obiadu 6 zł.

Uwaga!
Podczas pobytu w internacie obowiązuje przestrzeganie zaleceń sanitarnych, noszenie maseczek w pomieszczeniach wspólnych, dezynfekcja rąk i utrzymywanie dystansu.

Uczniowie przyjeżdżający do internatu muszą być zdrowi, przed zakwaterowaniem będzie wykonywany pomiar temperatury ciała.

Uczniowie klas III każdorazowo po przyjeździe do internatu osobiście wypełniają deklarację o stanie zdrowia.

Kierownik internatu
Bogusław Dziedzic