Komunikat dla klasy IB

W związku ze wznowieniem szkolenia praktycznego uczniowie klasy I B będą odbywać obowiązkowe praktyki zawodowe w formie stacjonarnej od 4 do 7 maja 2021 r.

Wszyscy uczniowie zamieszkujący w internacie są automatycznie zakwaterowani i zobligowani do korzystania z wyżywienia zgodnie z obowiązującymi zasadami.

 • Kwaterowanie uczniów w poniedziałek 3 maja 2021 r. od. godz. 17.00.
 • Wyjazd uczniów z internatu w piątek 7 maja 2021 r. do godz. 16.00
 • Opłaty za wyżywienie:
  • stawka dzienna od poniedziałku do czwartku 15 zł (śniadanie, II śniadanie, obiad, kolacja),
  • piątek 10 zł (śniadanie, II śniadanie, obiad)
 • Opłata za pobyt w miesiącu maju 2021 r. (czesne) - 70 zł.
 • Opłaty należy wnieść na konto szkolne do 10 maja 2021 r.
  Numer konta: NBP O/KIELCE 51 1010 1238 0860 4613 9134 0000, w tytule wpłaty należy podać imię i nazwisko ucznia, klasa, za jaki miesiąc i rok jest wpłata.

Przed dokonaniem wpłaty, można skontaktować się z działem księgowym szkoły, w celu uzyskania informacji o nadpłatach na koncie. Informacji udziela p. Anita Garycka-Pryga tel. 41 300 11 41, mail: anita.garycka-pryga@zsl-zagnansk.pl
W przypadku nadpłaty na koncie środki będą przelewane na pokrycie bieżących kosztów pobytu ucznia w internacie.

W przypadku nie korzystania z zakwaterowania w internacie w czasie praktyk, należy zgłosić nieobecność i wyprowiantować się z wyżywienia.
Informację, o nieobecności i wyprowiantowaniu, powinno się przesłać do kierownika internatu, przez dziennik elektroniczny, najpóźniej do piątku 30 kwietnia 2021 r. do godz. 14.00.
Uczniowie niemieszkający w internacie mogą korzystać z wyżywienia na stołówce internatu,  w tym celu trzeba przesłać, do piątku 30 kwietnia 2021 r. do godz. 14.00, informację o dniach korzystania z posiłków. Zgłoszenie należy przesłać do kierownika internatu przez dziennik elektroniczny lub pocztę elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Podczas pobytu w internacie obowiązuje przestrzeganie zaleceń sanitarnych:

 • noszenie maseczek w pomieszczeniach wspólnych,
 • dezynfekcja rąk,
 • utrzymywanie dystansu.

Uczniowie przyjeżdżający do internatu muszą być zdrowi, przed zakwaterowaniem będzie wykonywany pomiar temperatury ciała.
Uczniowie przyjeżdżający do internatu są zobowiązani przedłożyć podpisane przez rodziców deklaracje uczestnictwa dziecka w praktycznej nauce zawodu. Można również podpisaną deklarację przesłać przez dziennik elektroniczny lub pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Wzór deklaracji do pobrania:

  

  

Deklarację będzie można również wypełnić i podpisać u wychowawcy dyżurnego po przywiezieniu dziecka do internatu.