Komunikat - klasa IIC

Zakwaterowanie uczniów klasy IIC na zajęcia praktyczne w dniu 7 maja odbywać się będzie zgodnie z zasadami podanymi w komunikacie z kwietnia 2021 r.

 

W przypadku nie korzystania z zakwaterowania w internacie na czas zajęć praktycznych w czwartek 6 maja i piątek 7 maja, należy zgłosić nieobecność najpóźniej do środy 5 maja 2021 r., przesyłając informację poprzez dziennik elektroniczny lub pocztą elektroniczną do kierownika internatu, adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Uczeń zgłaszający nieobecność jest automatycznie wyprowiantowany z wyżywienia.

Kwaterowanie uczniów w czwartek 6 maja 2021 r. od. godz. 16.00.
Wyjazd uczniów z internatu w piątek 7 maja 2021 r. do godz. 16.00
W przypadku uczniów, którzy będą odbywać w sobotę 8 maja zajęcia w ramach projektu istnieje możliwość noclegu z piątku na sobotę. Deklarację o korzystaniu z noclegu z piątku na sobotę należy przesłać poprzez dziennik elektroniczny lub pocztą elektroniczną do kierownika internatu, adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Opłaty za wyżywienie: stawka dzienna piątek 10 zł (śniadanie, II śniadanie, obiad)
Opłata za pobyt w miesiącu maju 2021 r. (czesne) - 70 zł.
Opłaty należy wnieść na konto szkolne do 10 dnia miesiąca 2021 r.
Numer konta: NBP O/KIELCE 51 1010 1238 0860 4613 9134 0000, w tytule wpłaty należy podać imię i nazwisko ucznia, klasa, za jaki miesiąc i rok jest wpłata.

Przed dokonaniem wpłaty można skontaktować się z działem księgowym szkoły w celu uzyskania informacji o nadpłatach na koncie. Informacji udziela p. Anita Garycka-Pryga tel. 41 300 11 41, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W przypadku nadpłaty na koncie środki będą przelewane na pokrycie bieżących kosztów pobytu ucznia w internacie.

Podczas pobytu w internacie obowiązuje przestrzeganie zaleceń sanitarnych,

  • noszenie maseczek w pomieszczeniach wspólnych,
  • dezynfekcja rąk,
  • utrzymywanie dystansu.

Uczniowie przyjeżdżający do internatu muszą być zdrowi, przed zakwaterowaniem będzie wykonywany pomiar temperatury ciała.
Uczniowie przyjeżdżający do internatu są zobowiązani przedłożyć podpisane przez rodziców deklaracje uczestnictwa dziecka w praktycznej nauce zawodu. Można również podpisaną deklarację przesłać przez dziennik elektroniczny lub pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Wzór deklaracji do pobrania 

Deklarację będzie można również wypełnić i podpisać u wychowawcy dyżurnego po przywiezieniu dziecka do internatu. Uczniowie pełnoletni wypełniają deklarację osobiście.
Komunikat dotyczący zasad pobytu w następnych tygodniach maja będzie zamieszczony na stronie szkoły