KONKURS „PIĘKNO STWORZENIA. CZŁOWIEK I WARTOŚCI W TWÓRCZOŚCI ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II”

Zapraszamy do udziału w Wojewódzkim Konkursie Literackim “Piękno stworzenia. Człowiek i wartości w twórczości Świętego Jana Pawła II”

Piękno stworzenia A4 plus logaWojewódzki Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach i Kuria Diecezjalna w Kielcach Wydział Katechetyczny zapraszają do udziału w Wojewódzkim Konkursie Literackim „Piękno stworzenia. Człowiek i wartości w twórczości Świętego Jana Pawła II”. Prace konkursowe można nadsyłać do 15 listopada 2021 r.

Wojewódzki Konkurs Literacki „Piękno stworzenia. Człowiek i wartości w twórczości Świętego Jana Pawła II” jest zorganizowany w celu upowszechniania twórczości poetyckiej i nauczania Papieża – Polaka, propagowania norm moralnych i etycznych, a także stworzenia przestrzeni dla wrażliwych i utalentowanych pisarzy i poetów amatorów.
Uczestnicy mają za zadanie samodzielnie napisać wiersz lub opowiadanie/wspomnienie. Powinny to być utwory dotychczas niepublikowane i nienagradzane, dla których inspiracją będzie jeden z zamieszczonych w regulaminie konkursu fragmentów twórczości Świętego Jana Pawła II.

Wiersze i opowiadania należy przesyłać na adres mailowy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
do dn. 15 listopada 2021 r.

ORGANIZATORZY KONKURSU
p. Bożena Musiał – katecheta oraz
p. Agnieszka Wiech-Papros– biblioteka szkolna
SERDECZNIE ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU !