Image
Image
Image
Image

DNI OTWARTE

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz społeczność szkolna serdecznie zapraszają uczniów klas VIII szkoły podstawowej na Dni Otwarte Szkoły, które odbędą się 23 kwietnia 2022 r. (sobota) od godz. 10.00 do 14.00 oraz 21 maja 2022 r. (sobota) również od godz. 10.00 do 14.00.

2 1Nasza szkoła należy do 11 szkół w całej Polsce prowadzonych przez Ministra Klimatu i Środowiska. Praktyki oraz zajęcia praktyczne organizowane są we współpracy z Lasami Państwowymi, co zapewnia profesjonalne kształcenie.
W trakcie spotkania przedstawimy ofertę edukacyjną naszej szkoły. Można będzie obejrzeć specjalistyczne pracownie, w których nasi uczniowie zdobywają umiejętności zawodowe, pracownie ogólnokształcące, a także zapoznać się z ofertą internatu.
Ponadto uczniowie wraz z rodzicami będą mogli zobaczyć, jak funkcjonuje symulator harwestera, żuraw przeładunkowy typu HDS, dowiedzieć się więcej na temat koła sokolniczego, koła sygnalistyki myśliwskiej, koła wolontariatu czy zobaczyć Ośrodek Rehabilitacji Ptaków Drapieżnych.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE !!!

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.