Image
Image
Image
Image

KOMUNIKAT DLA KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH DO KLAS I TECHNIKUM LEŚNEGO W ZAGNAŃSKU W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

1. Przed rozpoczęciem roku szkolnego w dniach 30-31 sierpnia 2022 r. planowany jest zjazd integracyjny dla kandydatów przyjętych do klas I.

W dniu 30 sierpnia 2022r. o godz. 10.00 w ZSL Zagnańsk odbędzie się spotkanie z firmą zajmującą się szyciem umundurowania na miarę. Na miejscu będzie możliwość zamówienia munduru oraz pobranie miary indywidualnie dla każdego ucznia. Firma krawiecka zapewnia w trakcie realizacji zamówienia dodatkową przymiarkę w celu prawidłowego dopasowania umundurowania na miejscu w ZSL Zagnańsk.
Oferta firmy krawieckiej obejmuje wykonanie munduru galowego z gabardyny na miarę oraz dystynkcje i krawat. Cena obejmuje dodatkowo wykonanie logo szkoły na marynarce i krawacie.
Wszelkie szczegóły dotyczące oferty w sekretariacie ZSL Zagnańsk.
Technikum Leśne w Zagnańsku jest szkołą mundurową, w której noszenie munduru jest obowiązkiem i przywilejem wszystkich uczniów.
Osoby, które nie skorzystają z oferty firmy są zobowiązane do 30 września 2022 r. indywidualnie zaopatrzyć się w mundur galowy dla ucznia Technikum Leśnego.

Szczegółowy harmonogram zjazdu będzie podany w kolejnym komunikacie w dniu 22 sierpnia 2022r.


2. Podczas dwudniowego zjazdu przewidziane są spotkania się z dyrekcją, kierownikiem internatu, nauczycielami i wychowawcami oraz dopełnienie spraw formalnych: uzupełnienie danych osobowych, zameldowanie uczniów, podpisanie umowy zamieszkania ucznia w internacie, omówienie kwestii umundurowania, podręczników. W drugim dniu przewidziane są zajęcia integracyjne, zapoznanie z najbliższym otoczeniem i warunkami pobytu w internacie. Kandydaci mają zapewniony w tych dniach nocleg i wyżywienie
w internacie.
3. Dokumenty wymagane od kandydatów przyjętych do klas I tj.: karta zdrowia ucznia, podpisane zdjęcie kandydata, kwestionariusz osobowy, umowa o zamieszkanie ucznia w internacie.
4. Kwestionariusz osobowy kandydata jest  do pobrania:

 

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.