Regulamin rekrutacji i dokumenty do pobrania na rok szkolny 2020/2021

Z UWAGI NA AKTUALNĄ SYTUACJĘ W KRAJU I NA ŚWIECIE, ZWIĄZANĄ Z COVID-19, CHCEMY ZAPEWNIĆ MAKSIMUM BEZPIECZEŃSTWA UCZNIOM, RODZICOM, A TAKŻE PRACOWNIKOM NASZEGO SEKRETARIATU. DLATEGO TEŻ PROSIMY O POSTĘPOWANIE ZGODNIE Z PONIŻSZYMI WSKAZÓWKAMI:

  • ściągnij wniosek o przyjęcie do szkoły i internatu znajdujący się na stronie internetowej,
  • wydrukuj wniosek, wypełnij wymagane pola i podpisz w odpowiednim miejscu i przekaż do podpisu rodzicom,
  • wydrukowany i podpisany wniosek o przyjęcie do szkoły i internatu zeskanuj lub zrób czytelne zdjęcie i prześlij mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w dniach od 15 czerwca do 10 lipca 2020 r.
  • od 26 czerwca do 10 lipca 2020 r. należy przesłać świadectwo ukończenia szkoły podstawowej. Można wysłać pocztą, listem poleconym lub kurierem z dopiskiem na kopercie „Rekrutacja” albo przesłać mailowo skan lub dobrej jakości zdjęcie świadectwa.
  • od 31 lipca do 4 sierpnia 2020 r. należy przesłać zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty. Można je również wysłać pocztą, listem poleconym lub kurierem z dopiskiem na kopercie „Rekrutacja” albo przesłać mailowo skan lub dobrej jakości zdjęcie zaświadczenia.

UWAGA! WAŻNE!

  • w terminie od 13 do 18 sierpnia 2020 r. należy przesłać:

oryginały świadectwa ukończenia szkoły podstawowej oraz zaświadczenie o egzaminie ósmoklasisty składane jako potwierdzenie woli przyjęcia do szkoły wyłącznie pocztą, listem poleconym lub kurierem z dopiskiem na kopercie ”Rekrutacja”. Liczy się data wpływu dokumentów do szkoły tj. do dnia 18 sierpnia do godz. 15.00.
Brak dostarczenia oryginałów w/w dokumentów w tym terminie oznacza rezygnację z woli podjęcia nauki w szkole.

  •  w terminie od 13 do 18 sierpnia 2020 r. należy również przesłać zaświadczenie lekarskie zawierające orzeczenie o braku przeciwskazań zdrowotnych do podjęcia praktycznej nauki zawodu. A jeśli z różnych powodów nie uda się wykonać badań to rodzic jest zobowiązany poinformować
    o tym dyrektora szkoły w terminie do 18 sierpnia 2020 r. do godz. 15.00, wskazując na przyczynę niedotrzymania terminu. Informację można przesłać elektronicznie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W takim przypadku zaświadczenie należy złożyć nie później niż do 25 września 2020 r.

 

Dokumenty do pobrania w formacie pdf