Image
Image
Image
Image

XXII Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO

XXII Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi to jedna z największych i najważniejszych wystaw dla wszystkich leśników i drzewiarzy.

Wyjazd na targi reprezentacji naszej szkoły odbył się w dniu 17 marca 2023 roku pod opieką dyrektora pana Jacka Wolskiego, pana Sławomira Szostka oraz pani Agnieszki Wiech-Papros. Nasi uczniowie wraz z Zespołem Sygnalistów Myśliwskich przy RDLP w Radomiu uświetnili inaugurację targów oraz pięknie prezentowali się przy stoisku Lasów Państwowych, grając sygnały myśliwskie.

Nasi zdolni sokolnicy pod opieką pana Wiktora Wurmańskiego doskonale prezentowali swoją wiedzę i doświadczenie, wzbudzając bardzo duże zainteresowanie ptakami drapieżnymi. Udzielali informacji o ptakach, a także o działalności Ośrodka Rehabilitacji, który funkcjonuje przy szkole.
Uczestnicy wystawy z ciekawością oglądali nasze stoisko przygotowane we współpracy z Lasami Państwowymi. Słuchali przy tym sygnałów myśliwskich i zapoznali się z ofertą naszej szkoły.

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.