Image
Image
Image
Image

Technikum Leśne w Zagnańsku piąte w województwie świętokrzyskim

Technikum Leśne w Zagnańsku w rankingu szkół ponadgimnazjalnych przeprowadzonym przez miesięcznik „Perspektywy” i „Rzeczpospolitą” zajęło piąte miejsce pośród wszystkich techników w województwie świętokrzyskim.

 

W rankingu szkół przeprowadzonym już po raz trzynasty, pierwszy raz osobno były oceniane licea i technika, poszerzono również kryteria oceniania szkół, o pozycji na liście rankingowej decydowały sukcesy olimpijczyków, wyniki matur z przedmiotów obowiązkowych, wyniki matur z przedmiotów zawodowych oraz ocena szkoły przez nauczycieli akademickich. Dzięki temu szkoły oceniane są wszechstronnie.

Wśród szkół leśnych prowadzonych przez Ministra Środowiska zajmujemy 5 miejsce:

  • Technikum Leśne w Biłgoraju – 66 miejsce,
  • Technikum Leśne w Warcinie – 115 miejsce,
  • Technikum Leśne w Lesku – 149 miejsce,
  • Technikum Leśne w Tucholi – 160 miejsce,
  • Technikum Leśne w Zagnańsku – 161 miejsce,
  • Technikum Leśne w Miliczu – 191 miejsce

Piąte miejsce wśród techników w naszym województwie potwierdza wysoką jakość kształcenia oraz dobre przygotowanie do egzaminów maturalnych w naszej szkole. Jest to sukces i jednocześnie poważne wyzwanie zarówno dla uczniów , jak i nauczycieli. Oznacza ciężką pracę ubiegłorocznych absolwentów i nauczycieli. Liczymy, że maturzyści w roku 2011 również staną na wysokości zadania i będą walczyli o jeszcze wyższe miejsce w rankingu.

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.