Image
Image
Image
Image

Projekty

 • Centrum Edukacji Leśnej i Ekologicznej

        Malownicze krajobrazy, rozlegle tereny leśne Suchedniowsko-Oblęgorskiego Parku Krajobrazowego, powszechnie wszystkim znany pomnik przyrody Dąb Bartek to tylko niektóre walory gminy Zagnańsk.

 • Podsumowanie projektu kulinarnego „Młodzieżowo, ale zdrowo”

  25.11.2014 r. na stołówce internatu uroczyście zakończyliśmy projekt „Młodzieżowo, ale zdrowo”.

  Podczas ostatniego spotkania 16 uczestników projektu miało okazję uczestniczyć w zajęciach dotyczących dekorowania i nakrywania stołów oraz podawania i dekorowania potraw, a także w pogadance na temat: „Co wiemy o racjonalnym żywieniu - fakty i mity żywieniowe funkcjonujące wśród młodzieży”.

 • „Młodzieżowo, ale zdrowo”

  Na pewno łatwiej jest zamówić pizzę albo kebab przez telefon, ale czy to jest zdrowe i jak można długo jeść ciągle to samo? Alternatywę dla takiego stylu odżywiania zaproponowały wychowawczynie w internacie panie Izabela Cholewińska, Anna Wywrót i Grażyna Baran. Wspólnie napisały wniosek, który otrzymał dofinansowanie w ramach projektu „Świętokrzyski Fundusz Młodych Inicjatyw” i od 22.09.2014 r. trwa realizacja warsztatów kulinarnych pod nazwą „Młodzieżowo, ale zdrowo”.

 • Projekt „Rozwój uczniów, rozwojem szkoły” - wkrótce staże

  Za kilka tygodni 11 tegorocznych absolwentów rozpocznie staże finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu „Rozwój uczniów, rozwojem szkoły”.

 • Projekt „Edukacja zawodowa w praktyce”

  40 uczniów klas pierwszych i drugich naszej szkoły pod opieką 4 nauczycieli bierze udział w projekcie „Edukacja zawodowa w praktyce” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Priorytet IX „Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach”, Działanie 9.2. „Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego”.

 • Uroczyste podsumowanie projektu „MiŚ czyli My i Środowisko”

  Podczas uroczystego podsumowania projektu „MiŚ czyli My i Środowisko” dnia 20.06.2012 r. wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy pamiątkowe. Koordynator projektu pani Izabela Cholewińska podzieliła się z młodzieżą miłymi słowami, które usłyszała od opiekunów grup gimnazjalnych.

 • Projekt „MiŚ czyli My i Środowisko” - wizyta gimnazjalistów

  Uczniowie Technikum Leśnego, którzy pilnie przygotowywali się do prowadzenia spotkań edukacyjnych, po raz kolejny gościli gimnazjalistów, tym razem byli to uczniowie z Zespołu Szkoły Podstawowej Nr 2 Przedszkola i Gimnazjum im. Stanisława Staszica w Zagnańsku oraz Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Kajetanowie.

 • Zajęcia edukacyjne dla gimnazjalistów w programie „MiŚ”

  Wraz z nadejściem wiosny rozpoczęły się w programie „MiŚ” zajęcia edukacyjne dla gimnazjalistów.

 • Spotkania uczestników projektu „MiŚ”

  W marcu i kwietniu tego roku grupy: plastyczna, ornitologiczna i biologiczna prezentowały swoje dokonania. Grupa plastyczna pokazała pozostałym uczestnikom projektu sposób wykonywania motyli techniką witrażową.

 • Projekt „MiŚ” – grupa plastyczna

  W projekcie „MiŚ”, który realizuje Stowarzyszenie „Knieja”, działamy między innymi w grupie plastycznej.

 • Projekt „Miś czyli My i Środowisko”

  Od 1.01.2012 r. 18 uczniów naszej szkoły bierze udział w Projekcie „MiŚ czyli My i Środowisko” prowadzonym przez Stowarzyszenie na Rzecz Wychowania, Edukacji i Rozwoju „Knieja”.

 • „Bubobory”

  W dniu 28 października odbyły się warsztaty dla uczniów prowadzone przez dr Dorotę Zawadzką w ramach projektu edukacyjnego pod nazwą „Bubobory w Lasach Państwowych”.

 • Wycieczka do Krakowa

  Uczniowie klas II Technikum Leśnego w Zagnańsku 1 czerwca 2010 roku byli na wycieczce w Krakowie. Wyjazd był zorganizowany w ramach projektu „Awangarda dla przyszłości”.

 • Wycieczka do Warszawy w ramach projektu edukacyjnego „Awangarda dla przyszłości”.

  14 czerwca 2010 roku młodzież z klas III Technikum Leśnego w Zagnańsku wybrała się na wycieczkę do Warszawy, zorganizowaną w ramach projektu edukacyjnego „Awangarda dla przyszłości”.

 • Wycieczka do Ojcowskiego Parku Narodowego

  Ojcowski Park Narodowy to niezwykłe miejsce wyróżniające się przepięknym krajobrazem oraz ciekawą architekturą. Uczniowie klasy Ia ruszyli Szlakiem Orlich Gniazd 9 czerwca 2010 roku.

 • Projekt „Awangarda dla przyszłości”

  Uwaga uczniowie,
  rodzice i sympatycy
  Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku!

  W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła realizuje projekt „Awangarda dla przyszłości” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.