Image
Image
Image
Image

Wycieczka do Krakowa

Uczniowie klas II Technikum Leśnego w Zagnańsku 1 czerwca 2010 roku byli na wycieczce w Krakowie. Wyjazd był zorganizowany w ramach projektu „Awangarda dla przyszłości”.

 

Uczniowie odwiedzili między innymi dwa ośrodki językowe: British Council oraz Goethe Instytut. W pierwszym z nich zostali zaproszeni do zapoznania się z ofertą British Council, ponadto uczestniczyli w prezentacji metod aktywizujących z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Następnie udali się do Goethe Institut, tam miało miejsce bardzo miłe i ciekawe spotkanie z pracownikiem instytutu, Niemcem, który od 15 lat mieszka w Polsce. Rozmowa była prowadzona w języku niemieckim i dotyczyła spostrzeżeń na temat życia, kultury, zjawisk społecznych i in.

Młodzież odwiedziła również miejsca bliskie każdemu Polakowi: Krakowski Rynek, Dzwon Zygmunta, Katedrę na Wawelu. Z szacunkiem udali się do grobów wybitnych Polaków, a także do grobu Marii i Lecha Kaczyńskich znajdujących się w Katedrze na Wawelu.

Wyjazd odbył się w ramach Projektu „Awangarda dla przyszłości” finansowanego ze środków Unii Europejskiej - Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.