Image
Image
Image
Image

klasa4b

 • Inauguracja roku szkolnego 2023/2024 w Technikum Leśnym

  4 września 2023 r. obyła się inauguracja roku szkolnego w Technikum Leśnym w Zagnańsku. Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą w kościele p.w. Św. Józefa Oblubieńca NMP z oprawą przygotowaną przez młodzież, rodziców i pracowników szkoły.

 • Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

  23 czerwca 2023 r. zakończyliśmy rok szkolny 2022/2023. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w Kościele pod wezwaniem Św. Józefa Oblubieńca NMP w Zagnańsku, następnie w auli Technikum Leśnego odbyła się akademia podsumowująca miniony rok szkolny.

 • Wycieczka edukacyjna do Warszawy

  24 lutego uczennice i uczniowie z klas IV a i III b wybrali się na wycieczkę do Warszawy.

 • Jasełka i kolacja wigilijna w Technikum Leśnym

  W świąteczną atmosferę 21 grudnia 2022 r. wprowadzili nas uczniowie naszej szkoły, którzy wraz z zespołem muzycznym przygotowali Jasełka, przypominając w ten sposób wydarzenie sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem, w ubogiej stajni, narodziło się Boże Dzieciątko.

 • Inauguracja roku szkolnego 2022/2023 w Technikum Leśnym

  1 września 2022 r. obyła się inauguracja roku szkolnego w Technikum Leśnym w Zagnańsku. Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą w kościele p.w. Św. Józefa Oblubieńca NMP z oprawą przygotowaną przez młodzież, rodziców i pracowników szkoły.

 • Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

  „Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać” - tak brzmiało motto uroczystej gali zakończenia roku szkolnego 2021/2022 w Zespole Szkół Leśnych im. Romana Gesinga w Zagnańsku.

 • Wigilia 2021

  Nadchodzą święta Bożego Narodzenia. Jest to magiczny czas, który chcemy spędzić w gronie najbliższych i przyjaciół. Jest to czas, który pozwala pielęgnować więzi i stanowi chwilę wytchnienia od codziennych obowiązków.

 • Spotkanie II B z X Muzą

  Kolejne wyjście klasy II B, tym razem do kina.

 • Pracownia fizyczna klasy 2B, czyli sposób na idealne środowe popołudnie

  MK Bowling może się niektórym kojarzyć z pospolitą rozrywką polegającą na przewracaniu kręgli kulą. Nic bardziej mylnego, to wyjątkowe laboratorium fizyczne z torem testowym, do którego porównać można jedynie największe na świecie akceleratory cząstek. Wygląda jak zwykły tor do kręgli, a to niemal zderzacz hadronów.

 • Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 w Zespole Szkół Leśnych w Zagnańsku

  1 września 2021 r. został uroczyście zainaugurowany nowy rok szkolny 2021/2022. Punktualnie o godzinie 10:00 w auli szkoły zespół sygnalistów odegrał Marsz myśliwski nr 3. Na wezwanie dyrektora szkoły p. Jacka Wolskiego wprowadzono sztandar szkolny. Następnie w postawie zasadniczej wszyscy wysłuchali hymnu państwowego.

 • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

  25 czerwca 2021 roku w auli Zespołu Szkół Leśnych odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021.

 • Klasa Ib otwiera „Sezon Rajdowy 2021”

  Po długim czasie izolacji i przyrastania do fotela komputerowego wreszcie klasa I b zrzuciła kajdany pikseli i wolni od transferu, mudli, i timsów rozpoczęliśmy sezon rajdowy i dnia 14 czerwca ruszyliśmy w Świat.

 • Ślubowanie uczniów klas pierwszych

  1 czerwca 2021 roku w auli naszej szkoły odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych.

 • Przygotowania do Rykowiska

  JUŻ ZA CHWILĘ RYKOWISKO! - przygotowania idą pełną parą, uczniowie klas pierwszych przygotowują się do pasowania na Borusa i wstąpienia w szeregi leśnej braci.

   

 • Spotkanie integracyjne klasy I b

  Jak wszyscy wiemy, w dobie pandemii (liczę, że w ramach równouprawnienia wkrótce to będzie panidemia) klasy siedzą niemal cały dzień w jednej sali, a kondycja coraz gorsza.

 • Zakończenie roku szkolnego

  Kochani Uczniowie!

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.