Image
Image
Image
Image

Jasełka i kolacja wigilijna w Technikum Leśnym

W świąteczną atmosferę 21 grudnia 2022 r. wprowadzili nas uczniowie naszej szkoły, którzy wraz z zespołem muzycznym przygotowali Jasełka, przypominając w ten sposób wydarzenie sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem, w ubogiej stajni, narodziło się Boże Dzieciątko.

Uroku inscenizacji dodały kolędy w wykonaniu solistek wraz z reaktywowanym zespołem muzycznym, które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy magię zbliżających się świąt.
Podczas spotkania uczniów całej szkoły zostały wręczone nagrody i wyróżnienia laureatom trzech konkursów: Konkursu „Żywa okładka książki”, Konkursu Kolęd i Pastorałek oraz Literacko-Plastycznego Konkursu „Z Bożym Narodzeniem w tle”.
Dyrektor szkoły podziękował uczniom, nauczycielom i rodzicom za udział w kiermaszu charytatywnym „Podziel się świąteczną radością” oraz wręczył pamiątkowe dyplomy przewodniczącym wszystkich klas.
W drugiej części uroczystości na stołówce internatu odbyła się szkolna kolacja wigilijna. Po krótkiej oficjalnej części mieliśmy okazję podzielić się opłatkiem. Potem nastała już wyczekiwana przez wszystkich degustacja pysznych jak zawsze dań wigilijnych przygotowanych przez panie kucharki. Ten wieczór z pewnością pozostanie
w naszych wspomnieniach, szczególnie uczniów klasy maturalnej, dla których to ostatnia taka kolacja.
Na uroczystościach oprócz dyrekcji, grona pedagogicznego obecni byli zaproszeni goście: proboszcz parafii pw. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Zagnańsku ks. Adam Pajda, ks. wikariusz Roman Rosiński oraz przewodniczący Rady Rodziców Michał Kołodziejczyk.
Za przygotowanie Jasełek odpowiedzialne były wychowawczynie internatu Aleksandra Pizur i Magdalena Turek, oprawę muzyczną przygotował nauczyciel przedmiotów zawodowych Jakub Zalewski.

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.