Image
Image
Image
Image
 • Wycieczka uczniów klasy III b do Kielc

  6 lutego 2024 r. uczniowie klasy 3 b wraz z wychowawcą klasy p. Damianem Czarneckim i p. Agnieszką Chonzatko wybrali się na wycieczkę edukacyjno-integracyjną.

 • Inauguracja roku szkolnego 2023/2024 w Technikum Leśnym

  4 września 2023 r. obyła się inauguracja roku szkolnego w Technikum Leśnym w Zagnańsku. Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą w kościele p.w. Św. Józefa Oblubieńca NMP z oprawą przygotowaną przez młodzież, rodziców i pracowników szkoły.

 • Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

  23 czerwca 2023 r. zakończyliśmy rok szkolny 2022/2023. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w Kościele pod wezwaniem Św. Józefa Oblubieńca NMP w Zagnańsku, następnie w auli Technikum Leśnego odbyła się akademia podsumowująca miniony rok szkolny.

 • Jasełka i kolacja wigilijna w Technikum Leśnym

  W świąteczną atmosferę 21 grudnia 2022 r. wprowadzili nas uczniowie naszej szkoły, którzy wraz z zespołem muzycznym przygotowali Jasełka, przypominając w ten sposób wydarzenie sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem, w ubogiej stajni, narodziło się Boże Dzieciątko.

 • Wycieczka do Krakowa

  W dniu 22 września 2022 r. uczniowie klas 2a oraz 2b wraz z wychowawcami panią Antoniną Lipińską i panem Damianem Czarneckim wzięli udział w wycieczce edukacyjnej do Krakowa.

 • Dzień Chłopaka na ściance wspinaczkowej i z psem, który lubił zwiedzać świat

  Klasa 2B z okazji Dnia Chłopaka wraz z wychowawcami wybrała się na ściankę wspinaczkową do Kielc.

 • Inauguracja roku szkolnego 2022/2023 w Technikum Leśnym

  1 września 2022 r. obyła się inauguracja roku szkolnego w Technikum Leśnym w Zagnańsku. Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą w kościele p.w. Św. Józefa Oblubieńca NMP z oprawą przygotowaną przez młodzież, rodziców i pracowników szkoły.

 • Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

  „Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać” - tak brzmiało motto uroczystej gali zakończenia roku szkolnego 2021/2022 w Zespole Szkół Leśnych im. Romana Gesinga w Zagnańsku.

 • Wigilia 2021

  Nadchodzą święta Bożego Narodzenia. Jest to magiczny czas, który chcemy spędzić w gronie najbliższych i przyjaciół. Jest to czas, który pozwala pielęgnować więzi i stanowi chwilę wytchnienia od codziennych obowiązków.

 • Rajd integracyjny uczniów klas I

  W dniu 21 września 2021 r. uczniowie klas pierwszych Technikum Leśnego wraz z wychowawcami, Antoniną Lipińską i Damianem Czarneckim, wybrali się na rajd integracyjny. Towarzyszyli nam pedagog szkolny Łukasz Ubożak oraz wychowawca internatu Andrzej Klos.

 • Przygotowania do Rykowiska - musztra

  Rykowisko czas zacząć - przygotowania idą pełną parą, uczniowie klas pierwszych przygotowują się do pasowania na Borusa i wstąpienia w szeregi leśnej braci.  

 • Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 w Zespole Szkół Leśnych w Zagnańsku

  1 września 2021 r. został uroczyście zainaugurowany nowy rok szkolny 2021/2022. Punktualnie o godzinie 10:00 w auli szkoły zespół sygnalistów odegrał Marsz myśliwski nr 3. Na wezwanie dyrektora szkoły p. Jacka Wolskiego wprowadzono sztandar szkolny. Następnie w postawie zasadniczej wszyscy wysłuchali hymnu państwowego.

 • Zjazd integracyjny uczniów klas I

  W dniach 30-31 sierpnia 2021 r. w naszej szkole odbył się zjazd integracyjny uczniów klas I Technikum Leśnego.

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.