Image
Image
Image
Image

Wydarzenia

 • Uczniowie Technikum Leśnego poznają siedzibę Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu

  8 grudnia 2023 roku uczniowie Technikum Leśnego oraz p. Jacek Wolski – dyrektor szkoły, p. Marzena Błaut – wicedyrektor i p. Zbigniew Zaława – wychowawca internatu udali się na wycieczkę do siedziby Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu.

 • Mikołajki

  6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję.

 • Nasz udział w Świętokrzyskiej Gali Wolontariatu

  Z okazji przypadającego 5 grudnia Międzynarodowego Dnia Wolontariusza w Kielcach odbyła się Świętokrzyska Gala Wolontariatu.

 • Wycieczka klas pierwszych

  Uczniowie klas pierwszych w dniu 5 grudnia 2023 roku uczestniczyli w wycieczce do Muzeum Historii Kielc oraz projekcji filmu „Napoleon” wraz z opiekunami p. Edytą Błaszczyk, p. Agnieszką Wiech-Papros oraz p. Piotrem Pietronikiem.

 • Wyjazd uczniów na zielone lekcje do zaprzyjaźnionego Zespołu Szkoły Podstawowej nr 2 i Przedszkola w Zagnańsku

  Dnia 05.12.2023 roku siedmioosobowa grupa uczniów z przyszkolnej sekcji łowieckiej udała się do pobliskiej podstawówki i przedszkola w celu przeprowadzenia zajęć na temat dokarmiania ptaków i budek lęgowych.

 • Występ szkolnych muzyków - Korników

  29 listopada 2023 roku odbył się z okazji andrzejek kolejny koncert szkolnego zespołu muzycznego w składzie:

 • Zabawa andrzejkowa w internacie ZSL

  W czwartek 30 listopada w świetlicy internackiej odbył się wieczór andrzejkowy połączony z dyskoteką.

 • Spotkanie z przedstawicielem Państwowej Inspekcji Pracy w Kielcach

  28 listopada 2023r. do naszej szkoły przybył przedstawiciel Państwowej Inspekcji Pracy w Kielcach pan Stanisław Golmento.

 • „Co o mnie wie Internet?” – webinar dla młodzieży

  W środę 29.11.2023 r. uczniowie klas piątych uczestniczyli w webinarze #FakeNoMore: prywatność w sieci z udziałem Andrzeja Rylskiego, eksperta NASK, organizowanym przez Centrum Edukacji Medialnej.

 • Szkolne Koło Turystyczne ZSL w Zagnańsku

  27.11.2023 r. odbyło się spotkanie organizacyjne Szkolnego Koła Turystycznego ZSL w Zagnańsku.

 • Udział uczniów naszej szkoły w IX Festiwalu Łowieckim w ZSL w Rucianem-Nidzie

  W dniach 16-17 listopada 2023 r. odbył się IX Festiwal Łowiecki organizowany przez ZSL w Rucianem-Nidzie.

 • Konkurs Pięknego Czytania 2023

  23 listopada 2023 roku odbył się Konkurs Pięknego Czytania dla uczniów klas pierwszychi drugich zorganizowany przez p. Agnieszkę Wiech-Papros oraz p. Agnieszkę Chonzatko.

 • POMAGAMY BUDOWAĆ STUDNIE W CZADZIE

  W diecezji kieleckiej trwa akcja „Zbiórka telefonów na misje”. Dzięki uzyskanym środkom będzie można wybudować studnie w Czadzie.

 • X Jubileuszowe Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych w Szachach

   W dniach 14-16.11.2023 r. w Zespole Szkół Leśnych w Lesku odbyły się X Jubileuszowe Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych w Szachach pod honorowym patronatem Związku Leśników Polskich w Rzeczypospolitej Polskiej.

 • Działań profilaktycznych ciąg dalszy…

  16.11.2023 r. młodzież z internatu wzięła udział w spotkaniu z panią Dorotą Mączką – trenerem, edukatorem, socjoterapeutką. Jest to kolejne przedsięwzięcie, które mogło mieć miejsce dzięki współpracy szkoły z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy GOPS w Zagnańsku.

 • Wycieczka klasy 4A do Kielc

  13 listopada 2023 r. uczniowie klasy 4 a wraz z opiekunami panią Jolantą Grudniewską i panem Piotrem Pietronikiem udali się na wycieczkę do Kielc. Pierwszym punktem programu była projekcja filmu „Chłopi”, będącego ciekawą adaptacją powieści Władysława Reymonta, ukazującej życie polskiej wsi pod koniec XIX wieku.

 • Warsztaty profilaktyczne Archipelag Skarbów

  W dniach 13-14 listopada 2023 r. uczniowie klas I i II wzięli udział w profesjonalnych warsztatach profilaktycznych Archipelag Skarbów. Zajęcia przeprowadzono dzięki współpracy Zespołu Szkół Leśnych z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy GOPS w Zagnańsku.
  Program warsztatów odwołuje się do marzeń i pragnień młodych ludzi związanych ze szczęściem w miłości i życiu osobistym oraz realizacją życiowych pasji. Jest ukierunkowany na osłabienie czynników ryzyka i wzmacnianie działania czynników chroniących, które mają związek z podejmowaniem przez młodzież zachowań problemowych. Wzmacniane czynniki chroniące to: więź z rodzicami, nauczycielami oraz innymi pozytywnymi dorosłymi oraz utożsamianie się z własnym systemem wartości (religijnym lub świeckim).
  Uczestniczenie w programie ma chronić młodzież przed negatywnym wpływem przebywania w środowisku osób, które sięgają po substancje psychoaktywne (alkohol i narkotyki).

  View the embedded image gallery online at:
  https://zsl-zagnansk.pl/wydarzenia#sigProId2a415f2871

 • Obchody Narodowego Święta Niepodległości.

  8 listopada 2023 roku w Zespole Szkół Leśnych miały miejsce uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości.
  W auli szkoły odbyła się akademia, podczas której uczniowie przypomnieli o historii Polski i drodze Polaków do odzyskania niepodległości. Następnie wszyscy uczniowie, nauczyciele i zaproszeni goście wysłuchali koncertu pieśni patriotycznych w wykonaniu pani Sylwii Bartkiewicz z akompaniamentem (na trąbce – pan Krystian Podolski oraz na pianinie pan Wojciech Banasik).
  Wspólnie ze społecznością szkolną Święto Niepodległości uczcili zaproszeni goście: pan Mariusz Wertka – Zastępca Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu, pan Marek Miazga – Nadleśniczy Nadleśnictwa Zagnańsk, pan Roman Wróblewski – Zastępca Nadleśniczego Nadleśnictwa Kielce oraz pan Jacek Oleś - Zastępca Nadleśniczego Nadleśnictwa Stąporków.
  Po akademii goście, dyrekcja szkoły oraz przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego - Dawid Sala wraz z opiekunką SU – p. Agnieszką Wiech-Papros udali się do pobliskich miejsc pamięci, aby zapalając znicze, oddać hołd wszystkim bohaterom walczącym o wolność Polski.
  Ostatnim punktem obchodów był VI Bieg dla Niepodległości. Ponad 80 uczestników (uczniów, nauczycieli, mieszkańców Zagnańska i okolic) pokonało około 4 km trasy, pamiętając o tym, że swoją sportową postawą pokazują szacunek dla ważnych wartości. Wszyscy uczestnicy biegu otrzymali wielkie brawa i pamiątkowe medale.

  View the embedded image gallery online at:
  https://zsl-zagnansk.pl/wydarzenia#sigProIdee5b9f83e4

 • VI edycja Leśnego Biegu dla Niepodległości.

  W środę 8 listopada odbyła się VI edycja Leśnego Biegu dla Niepodległości.

 • Uwaga! Konkurs krasomówczy!

  Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie już po raz siedemnasty zaprasza do wzięcia udziału Ogólnopolskim Konkursie „Bajarze z Leśnej Polany” im. redaktora Andrzeja Zalewskiego.

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.