Image
Image
Image
Image

z życia internatu

 • Warsztaty robienia biżuterii z koralików

  23.02.2023 r. dla dziewcząt mieszkających w internacie odbyły się pierwsze w tym roku warsztaty robienia biżuterii z koralików.

 • Zmagania z ortografią z okazji Międzynarodowego Dnia Mowy Ojczystej

  Siedmiu najodważniejszych uczniów Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku we wtorkowe popołudnie 21.02.2023 r. zmierzyło się z trudnościami polskiej ortografii podczas konkursu „Mistrz Ortografii”.

 • Konkurs w zjadaniu pączków na czas

  W czwartek 16.02.2023 r. w świetlicy internatu ZSL w Zagnańsku po raz kolejny odbył się konkurs zjadania pączków na czas zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. W tegorocznej edycji wzięło udział dziewięciu uczestników, po jednym reprezentancie z każdej klasy. Uczniowie mieli za zadanie zjeść jak największą ilość pączków, bez możliwości popijania wody w danym czasie.

 • Jasełka i kolacja wigilijna w Technikum Leśnym

  W świąteczną atmosferę 21 grudnia 2022 r. wprowadzili nas uczniowie naszej szkoły, którzy wraz z zespołem muzycznym przygotowali Jasełka, przypominając w ten sposób wydarzenie sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem, w ubogiej stajni, narodziło się Boże Dzieciątko.

 • „V Leśny Bieg dla Niepodległości”

  Wyniki biegu:

 • Zajęcia profilaktyczne dla uczennic klas I.

  Zgranej grupy nie tworzy się w jeden dzień!

 • XIII Szachowe Mistrzostwa Leśników

  W dniach 12-13 września w Leśnym Ośrodku Edukacyjnym w Jedlni-Letnisku odbyły się XIII Szachowe Mistrzostwa Leśników im. Jana Przygodzkiego o Puchar Dyrektora RDLP w Radomiu. Zawody otworzył Dyrektor RDLP dr Andrzej Matysiak.

 • Pożegnanie uczniów klas IV w internacie

  W dniu 7 kwietnia 2022 r. w świetlicy internatu odbyło się spotkanie uczniów klas IV zamieszkujących w internacie z kierownikiem internatu Bogusławem Dziedzicem, wychowawcami internatu Izabelą Cholewińską, Anną Wywrót, Damianem Orzechowskim oraz Andrzejem Gołdą.

 • „Świadomy znaczy bezpieczny”

  W dniu 3 marca 2022 r. w świetlicy internatu odbyły się ostatnie zajęcia w ramach autorskiego programu „Świadomy znaczy bezpieczny”.

 • Wigilia 2021

  Nadchodzą święta Bożego Narodzenia. Jest to magiczny czas, który chcemy spędzić w gronie najbliższych i przyjaciół. Jest to czas, który pozwala pielęgnować więzi i stanowi chwilę wytchnienia od codziennych obowiązków.

 • Zajęcia warsztatowe o samoakceptacji

  1.12.2021 r. w internacie odbyły się warsztaty dla uczniów klasy III a. Celem zajęć było pobudzenie do refleksji i dyskusji na temat postrzegania siebie i sposobów wypracowania samoakceptacji.

 • Wycieczka do Muzeum im. Orła Białego w Skarżysku-Kamiennej

  W dniu 23 listopada 2021 roku uczniowie klas pierwszych i trzecich wzięli udział w wycieczce patriotyczno-edukacyjnej do Muzeum im. Orła Białego w Skarżysku-Kamiennej.

 • Bieg w Rytwianach

  We wtorek 12 października 2021 roku 14-osobowa reprezentacja uczniów Technikum Leśnego wzięła udział w Finale Wojewódzkich Sztafetowych Biegów Przełajowych Dziewcząt i Chłopców w Rytwianach.

 • Sprzątanie świata

  W dniu 29.09.2021 młodzież klas pierwszych wraz z wychowawcami Kamilą Korza oraz Andrzejem Gołdą sprzątali las oraz teren wokół boiska przed ślubowaniem klas pierwszych ,,Rykowisko". Akcja ta związana jest ze światowym ,,Dniem Sprzątania Świata".

 • Program autorski „Świadomy znaczy bezpieczny” wystartował!

  Zajęcia projektowe ruszyły pełną parą. Uczennice klas drugich poszerzały dziś swoją wiedzę w zakresie zdrowia psychicznego. Zajęcia były prowadzone metodą warsztatową. Dziewczęta mocno zaangażowały się w wykonanie proponowanych ćwiczeń, dzięki którym poznały definicję i komponenty zdrowia psychicznego.

 • Ognisko integracyjne

  W czwartek 9 września z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego na terenie naszej szkoły odbyło się ognisko integracyjne dla uczniów.

 • Spacer po okolicy

  Słoneczna  pogoda zachęciła młodzież do odkrywania pięknych zakątków Zagnańska.

 • Piknik z okazji Dnia Dziecka

  Z okazji Dnia Dziecka w dniu 1 czerwca 2021 r. został zorganizowany piknik dla uczniów szkoły na boisku szkolnym i terenach zielonych.

 • III Leśny Wirtualny Bieg dla Niepodległości - wyniki

  Drodzy! 

  Jest nam niezmiernie miło ogłosić zwycięzców naszego III Leśnego Wirtualnego Biegu dla Niepodległości.

 • „Projekt Logo na Święto Niepodległości''

  3 listopada 2020 r. został ogłoszony konkurs „Projekt Logo na Święto Niepodległości'' z okazji 102 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości dla wychowanków internatu z grupy VI.

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.