Image
Image
Image
Image

Międzyinternatowy Konkurs Plastyczno-Techniczny na Ozdobę Wielkanocną organizowany przez Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Kielcach

21.03.2024 r. z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy w Bursie Szkolnej nr 2 w Kielcach odbył się Międzyinternatowy Konkurs Plastyczno-Techniczny na najładniejszą palmę wielkanocną.

Celem konkursu było kultywowanie tradycji wielkanocnych, doskonalenie umiejętności manualnych, rozwijanie wyobraźni twórczej oraz integrowanie młodzieży.
Internat Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku reprezentowały: Oliwia Cisowska i Weronika Żak.
Do rywalizacji przystąpiło pięć zespołów. Dziewczęta z dużym zaangażowaniem podeszły do wykonania konkursowego zadania. Zapominając się w pracy twórczej, wykonały piękne palmy z bibuły, wstążek i suszonych roślin. Komisja konkursowa bardzo wnikliwie i skrupulatnie oceniła prace zespołów i I miejsce przyznała drużynie z Internatu Państwowych Szkół Plastycznych w Kielcach.
Nasze reprezentantki Oliwia Cisowska i Weronika Żak otrzymały wyróżnienie. A wykonaną przez siebie palmę wielkanocną przekazały na kiermasz charytatywny.

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.