Image
Image
Image
Image

Dzień Chłopaka na ściance wspinaczkowej i z psem, który lubił zwiedzać świat

Klasa 2B z okazji Dnia Chłopaka wraz z wychowawcami wybrała się na ściankę wspinaczkową do Kielc.

Tam pod okiem instruktorów uczyliśmy się podstaw wspinaczki oraz pokonywaliśmy coraz to trudniejsze trasy, wykazując się przy tym sporą odwagą i zaufaniem, gdyż musieliśmy wzajemnie asekurować własne wejścia oraz zejścia. Była to świetna zabawa oraz wyzwanie, które z uśmiechem na twarzach pokonaliśmy wspólnie.
Niespodziewaną atrakcją naszego wyjazdu był… uroczy kundel, który już na dworcu kolejowym w Zagnańsku bardzo polubił naszą klasę, postanawiając wbrew naszym „prośbom” udać się z nami w podróż (oczywiście na gapę), wskakując do pociągu kolejnymi drzwiami.
Zgodnie z myślą autora „Małego Księcia” Antoine de Saint-Exupery’ego, że stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś, postanowiliśmy wspólnie zaopiekować się naszym psem, który postanowił jeździć z nami koleją - sprawiając mu smycz i pełniąc przy nim warty podczas wspinaczki.
Po zakończonych zajęciach i powrocie do Zagnańska udało nam się ustalić, iż nasza pociecha ma właścicieli i odstawiliśmy czworonożnego podróżnika wprost do nich, otrzymując podziękowania oraz… czekoladę, którą z pewnością zjemy wspólnie na najbliższej godzinie wychowawczej.

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.