Image
Image
Image
Image

Projekt „Miś czyli My i Środowisko”

Od 1.01.2012 r. 18 uczniów naszej szkoły bierze udział w Projekcie „MiŚ czyli My i Środowisko” prowadzonym przez Stowarzyszenie na Rzecz Wychowania, Edukacji i Rozwoju „Knieja”.

Projekt jest współfinansowany z funduszy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach programu „Równać Szanse 2011”.

Misją programu „Równać Szanse” jest: „Umiejętność realizacji samodzielnie postawionych celów jako szansa na dobry start w dorosłe życie”. Poprzez Projekt chcemy zwiększyć szanse na rynku pracy przyszłych leśników poprzez przygotowanie do prowadzenia edukacji środowiska lokalnego, która jest obowiązkiem każdej instytucji działającej w sektorze leśnym.

Nasi uczniowie biorący udział w projekcie przygotują materiały informacyjne i poglądowe oraz gadżety promocyjne dotyczące fauny i flory Gminy Zagnańsk. Praca odbędzie się w sekcjach: ornitologicznej, biologicznej i plastycznej. W oparciu o przygotowane materiały młodzież przeprowadzi zajęcia dla grup uczniów z okolicznych gimnazjów. Dzięki pracy przy Projekcie „MiŚ” uczniowie ZSL nauczą się analizować swoje mocne i słabe strony, nawiążą nowe relacje społeczne, kontakty z okolicznymi instytucjami, z lokalną młodzieżą gimnazjalną oraz rozwiną umiejętność pracy w grupie.

Projekt będzie trwał do 30.06.2012r. Zakończymy go sesją podsumowującą z udziałem dyrekcji ZSL i przedstawicieli zarządu Stowarzyszenia Knieja. Koordynatorem projektu „MiŚ” jest pani Izabela Cholewińska.

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.