Image
Image
Image
Image

Poeta Michał Sobol - absolwent Technikum Leśnego w Zagnańsku

18 października 2012 roku w świetlicy internatu miało miejsce niezwykle sympatyczne spotkanie.

W ramach IV Forum Humanistów Szkół Leśnych odwiedził mury szkoły absolwent pan Michał Sobol, poeta, który zaprezentował swoje wiersze i opatrzył je komentarzem oraz wspomnieniami z lat szkolnych. Młodzież i opiekunowie słuchali ich w dużym skupieniu, a atmosfera spotkania była bardzo przyjemna.

Pan Michał Sobol wziął udział we wszystkich zmaganiach konkursowych oraz wspólnie z uczestnikami Forum zwiedzał Klasztor i Muzeum Przyrodnicze na Świętym Krzyżu.

Michał Sobol - urodzony w roku 1970, absolwent Technikum Leśnego w Zagnańsku, ukończył Historię Kościoła i filozofię w Krakowie, publikował w „NaGłosie”, „Twórczości”, „Kresach”, „Lampie”, „Więzi”, „Wyspie”, „Ricie Baum”, wydał zbiory wierszy: Lamentacje (2001) , Działania i chwile (2007), Naturalia (2010), laureat nagrody im. Kazimiery Iłłakowiczówny za najlepszy debiut poetycki roku, stypendysta Ministra Kultury, w roku 2012 jego wiersze ukazały się w antologii poezji polskiej w Hiszpanii „Poesia a contragolpe”.

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.