Image
Image
Image
Image

21 listopada Światowy Dzień Życzliwości !

Dzień Życzliwości został ustanowiony w 1973 roku jako World Hello Day !

dzien zyczliwosci 2020Święto w Polsce obchodzone jest od 2006 roku, a obchody tego święta zapoczątkowało miasto Wrocław. Co roku jednak przybywa miast, które z tej okazji organizują przeróżne festyny, koncerty czy akcje charytatywne.
Ideą całej akcji jest promowanie życzliwości i zachęta do czynienia dobrych uczynków!
Tego dnia warto pamiętać, że w każdym z nas drzemią niewyczerpane pokłady dobra i przez cały dzień można okazywać bezinteresowną życzliwość. Wiemy doskonale, że bycie miłym, okazywanie dobra, rozbudzanie u siebie życzliwości wobec innych ma moc uszczęśliwiania – zarówno obdarowanego życzliwością, jak i obdarowującego.
Drodzy Uczniowie!
Nie możemy się widzieć osobiście ze względu na sytuację w kraju i na świecie, ale możemy być życzliwym wirtualnie :) więc może tak mały challenge?
Wybierz swoje wyzwanie i stosuj przez cały dzień: # polakuj / pozytywnie skomentuj wszystkie obejrzane posty, zdjęcia w social mediach, udostępniaj # zrób coś miłego dla rodziców/rodzeństwa w domu!
Pamiętaj! Życzliwość to nawyk – a co jeśli wybraną z powyższych czynności będziesz powtarzać przez kolejnych 30 dni? – z pewnością „wejdzie Ci to w krew” i uprzyjemni życie i Tobie i wszystkim osobom, które swoją życzliwością obdarzysz.
Wszystkim uczniom naszej szkoły, a także nauczycielom oraz pracownikom szkoły życzę dużo życzliwości! I nie tylko 21 listopada, ale przez cały rok.

Nauczyciel bibliotekarz

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.