Szkolny Konkurs z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu

Szkolny Konkurs z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu został ogłoszony w dniach od 8.02.2021 do 12.02.2021.

W ramach konkursu uczniowie mieli przygotować prezentację multimedialną na podstawie filmu dokumentalnego "Dylemat społeczny" produkcji Netfliksa. Najmocniejszą stroną tego dokumentu jest nie szokowanie, a precyzyjne, niemal akademickie wyłożenie faktów na stół. Do pracy nad tą produkcją zaangażowani zostali eksperci, którzy stoją za sukcesami największych światowych gigantów Internetu, takich jak Google, Pinterest, Twitter czy Facebook. Uczniowie w prezentacjach przedstawili problemy i zagrożenia związane z korzystaniem z Internetu i mediów społecznościowych oraz własnych spostrzeżeń, wniosków i przemyśleń.

Laureatami Szkolnego Konkursu z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu zostali:

  • I miejsce - Mateusz Woźniak z klasy 4 B
  • II miejsce - Filip Cieślik z klasy 2 B
  • III miejsce - Kacper Jachimowski z klasy 1 A

Laureatom gratulujemy i zapraszamy wszystkich do zapoznania się ze zwycięską prezentacją.