Image
Image
Image
Image

Ranking Liceów i Techników „ PESPERKTYWY 2023 ”

srebrna 20232023 technikum srebro

 

 

 

 

 

 

 

 

W „Rankingu Głównym Techników” Technikum Leśne w Zagnańsku otrzymało prestiżowy znak jakości - miano Srebrnej Szkoły (Srebrna Tarcza ) - 289 miejsce w Polsce.

Podczas przygotowania zestawienia analizowano wyniki 1184 techników (spośród 1745), które spełniły kryterium wejścia do Rankingu i na tej podstawie ogłoszono listę 500 najlepszych techników w Polsce.

W województwie świętokrzyskim uplasowaliśmy się na 8 miejscu i należymy do grona szesnastu techników, które otrzymały znak jakości.

Wśród 11 Techników Leśnych w Polsce prowadzonych przez Ministra Klimatu i Środowiska w Rankingu Techników 2023 spełniło kryterium i zostało ocenione przez kapitułę tylko 6 szkół leśnych. Wśród wszystkich techników leśnych jesteśmy zweryfikowani na V miejscu w Polsce.

Technikum Leśne im. Romana Gesinga w Zagnańsku zdobyło również 184 miejsce w tegorocznym Rankingu Maturalnym w Polsce, tym samym poprawiając lokatę o 49 pozycji w porównaniu do zeszłorocznego zestawienia, co w województwie świętokrzyskim w rankingu maturalnym dało nam bardzo dobre IV miejsce.

Sporządzając „Ranking Techników 2023” wzięto pod uwagę cztery kryteria:
- sukcesy w olimpiadach - 20% - matura - przedmioty obowiązkowe - 20% - matura - przedmioty dodatkowe - 30% - egzaminy zawodowe - 30%.

Ranking PERSPEKTYWY 2023 pokazuje, jak dużo pracy i wysiłku w codzienną naukę wkłada nasza młodzież, ich rodzice, nauczyciele oraz wszyscy pracownicy Lasów Państwowych współpracujący ze szkołą, za co serdecznie dziękujemy.
Jest nam niezmiernie miło, że już kolejny raz możemy znaleźć się wśród najlepszych szkół w Polsce i województwie świętokrzyskim.

Kolejny raz mamy powód do dumy - DZIĘKUJEMY !!!

Zobacz tu! https://2023.technika.perspektywy.pl/2023/rankings/ranking-glowny-technikow?pageIndex=2&pageSize=100

ranking2023

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.