Artykuły
Lista godzin dostępności nauczycieli / wychowawców 2023/2024
Lista godzin dostępności nauczycieli / wychowawców 2023/2024
Lp. |
Nazwisko i imię |
Dzień tygodnia |
Godziny |
Miejsce / sala |
1. |
Baran Grażyna |
środa |
13:00 – 14:00 |
szkoła / s.18 |
2. |
Baran Przemysław |
wtorek |
15:25 – 16:25 |
szkoła / s.11 v s.15 |
3. |
Błaszczyk Edyta |
wtorek |
14:10 – 15:10 |
szkoła / s.25 |
4. |
Błaut Marzena |
wtorek |
14:30 – 15:30 |
gabinet wicedyrektora |
5. |
Buczyński Michał |
środa |
14:00 – 15:00 |
szkoła / pok. naucz. |
6. |
Cholewińska Izabela |
wtorek |
21:00 – 22:00 |
internat |
7. |
Czarnecki Damian |
wtorek |
09:30 – 10:30 |
szkoła / blok sportowy |
8. |
Dudkowski Grzegorz |
czwartek |
14:10 – 15:10 |
szkoła / s.10 |
9. |
Dziedzic Bogusław |
piątek |
13:00 -14:00 |
gabinet kierownika internatu |
10. |
Gołda Andrzej |
środa czwartek |
14:30 – 15.00 14:30 – 15:00 |
internat |
11. |
Grudniewska Jolanta |
Środa |
10:45 – 11:45 |
szkoła / s. 9 |
12. |
Jasińska Natalia |
poniedziałek |
10:00 – 11:00 |
szkoła / s. 20 |
13. |
Klos Andrzej |
piątek |
07:30 – 08:30 |
internat / pok. 327 |
14. |
Lisowska - Słoń Ewelina |
czwartek |
14:00 – 15:00 |
internat / pok. 201 |
15. |
Ledwójcik Iwona |
czwartek |
12:30 - 13:30 |
pok. naucz. |
16. |
Lipińska Antonina |
piątek |
13:25 – 14:25 |
pok. naucz. |
17. |
Lisowska Anna |
środa |
14:10 – 15:10 |
szkoła/ s. 8 |
18. |
Musiał Bożena |
wtorek |
13:25 – 14:25 |
szkoła / s. 24 |
19. |
Pliszka Adam |
środa piątek |
10:00 – 10:30 11:00 – 11:30 |
szkoła / s. 23 |
20. |
Snopek Magdalena |
czwartek |
8:30 – 9:30 |
szkoła / s. 11 |
21. |
Wiech - Papros Agnieszka |
poniedziałek |
15:00 – 16:00 |
biblioteka szkolna |
22. |
Wilczyńska Agnieszka |
poniedziałek |
13:30 – 14:30 |
szkoła / s. 17 |
23. |
Wolski Jacek |
poniedziałek |
14:30 – 15: 30 |
gabinet dyrektora |
24. |
Wywrót Anna |
czwartek |
21:00 – 22:00 |
internat |
25. |
Zaława Zbigniew |
wtorek |
20:30 – 21:30 |
Internat / pok. 201 |
26. |
Zalewski Jakub |
czwartek |
16:00 – 17:00 |
aula szkolna |
27. |
Zemsta Tomasz |
środa |
21:00 – 22:00 |
internat |
28. |
Kołodziejczyk Maciej |
środa |
15:30 – 16:30 |
szkoła / s. 13 |
29. |
Gronostaj Łukasz |
czwartek |
9:10 – 10.10 |
szkoła / s. 8 |
30. |
Mnich Patryk |
poniedziałek |
10:40 – 11:40 |
szkoła / s.18 |
31. |
Palus Anna |
poniedziałek środa |
21:30 – 22:00 11:40 – 12:10 |
internat/ pok. 1 internat / pok. 1 |
32. |
Pizur Aleksandra |
środa |
20:00 – 21:00 |
internat |
33. |
Turek Magdalena |
środa czwartek |
14:10 – 14:40 08:00 – 08:30 |
szkoła / blok sportowy internat / pok. 327 |
34. |
Chonzatko Agnieszka |
poniedziałek |
09:05 – 10:05 |
pok. naucz. |
35. |
Kasza Paulina |
środa |
17:00 – 17:30 |
internat |
36. |
Kotwica Wioletta |
czwartek |
13:30 – 14:00 |
pok.pedagoga |
37. |
Szałas Dorota |
wtorek |
14:00 – 15:00 / 1 i 3 wtorek miesiąca / |
internat |
38. |
Żońca Beata |
poniedziałek |
szkoła / s.8 |
|
39. |
Pietronik Piotr |
środa |
09:10 – 10.10 |
szkoła / s. 8 |