Image
Image
Image
Image

Recycling sposobem na nudę!

Bycie uczniem Technikum Leśnego w Zagnańsku zobowiązuje. Kierując się tą myślą, od września młodzież mieszkająca w internacie nie tylko poznała dogłębnie pojęcie recyklingu, ale również czynnie w tym procesie uczestniczyła :-)

Nie było to tylko sortowanie odpadów, młodzi ekolodzy poszli o krok dalej. Wykorzystali materiały nadające się do wyrzucenia i dali im drugie życie jako elementy dekoracji. Jednym słowem powstało coś z niczego. I tak drzewo powstało z makulatury, słońce z niepotrzebnych już płyt CD, a sowa z puszek aluminiowych i kartonu. Wyprasowane kawałki słomy i liści posłużyły do zrobienia obrazu (100 cm x 70 cm). Z drutu i kamienia młodzież wykonała drzewko, które pasuje do każdego wnętrza. Podsumowaniem pracy w tym semestrze stał się monumentalny, mający prawie 180 cm bałwan, który oczywiście został wykonany z wszystkiego, co niepotrzebne i już było przygotowane do wyrzucenia.

Młodzież wykazała się naprawdę dużym zaangażowaniem i cierpliwością, takie cuda nie powstają w ciągu godziny, w niektórych przypadkach była to miesięczna monotonna praca. Autorami tych wspaniałych rzeczy są: Iwona Kubiak, Monika Jastrząb, Aleksandra Rzeszot, Jan Kustra, Jan Królikowski, Olgierd Zieliński, Wojciech Prażuch, Dominik Marzec, Artur Kowal, Mikołaj Wójcik. Gratulacje za pomysłowość i wytrwałość!

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.