Image
Image
Image
Image

Wizyta czterolatków z Samorządowego Przedszkola nr 31 w Kielcach

Te sympatyczne roześmiane dzieciaki na zdjęciach to czterolatki z Samorządowego Przedszkola nr 31 w Kielcach. Odwiedziły naszą szkołę, aby od najmłodszych lat uczyć się o przyrodzie, o tym jak dbać o las, jak szanować i chronić środowisko.

Pani Irmina Wisłocka przeprowadziła wspaniałą lekcję w pracowni biologii leśnej, tłumacząc przedszkolakom, jak odżywiają się drzewa, czego potrzebują, aby zdrowo rosnąć. „Jeszcze nie widziałam tak aktywnych i zaangażowanych uczniów” – opowiadała pani profesor po lekcji.

Dzieciaki zachwycone były szkołą i otoczeniem, bardzo podobała im się również nasza sokolarnia, uczeń technikum Grzegorz Zając opowiedział im, jakie ptaki się tutaj znajdują i dlaczego trzeba się nimi opiekować. Odpowiadał też cierpliwie na mnóstwo pytań dręczących czterolatki.

Uczniowie Technikum Leśnego w Zagnańsku bardzo poważnie traktują kwestię uświadamiania innych, już od przedszkola, że ochrona środowiska naturalnego jest naszym wspólnym obowiązkiem.

Lekcja ekologii na długo zostanie w pamięci uroczych przedszkolaków, a może wśród nich jest przyszły uczeń naszej szkoły, przyszły leśnik?

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.