Image
Image
Image
Image

Wycieczka do Warszawy w ramach projektu edukacyjnego „Awangarda dla przyszłości”.

14 czerwca 2010 roku młodzież z klas III Technikum Leśnego w Zagnańsku wybrała się na wycieczkę do Warszawy, zorganizowaną w ramach projektu edukacyjnego „Awangarda dla przyszłości”.

Nie sprzyjała nam aura, ale za to humory dopisywały. Najpierw udaliśmy się na Giełdę Papierów Wartościowych. Wielu z nas po obejrzeniu filmów edukacyjnych od razu chciało zainwestować gotówkę, aby spędzić miłe wakacje. Zobaczymy, może się uda?

Następnie po smacznym obiedzie pod parasolami wędrowaliśmy Krakowskim Przedmieściem do Zamku Królewskiego. Bardzo miły przewodnik opowiedział nam o historii Zamku i zabytków, o losach ludzi związanych z tym miejscem. Później mieliśmy okazję obejrzeć niesamowite dzieło Leonarda da Vinci „Dama z łasiczką” . Oczywiście nie udało się rozstrzygnąć, czy to zwierzątko na rękach damy to łasiczka, gronostaj, a może coś jeszcze innego?

Wyjazd odbył się w ramach Projektu „Awangarda dla przyszłości” finansowanego ze środków Unii Europejskiej - Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

 

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.