Image
Image
Image
Image

Zrób sobie obraz część I - wełna

Wielu z nas patrząc na obrazy czasami wzdycha, nie z podziwu dla dzieła, ale raczej z żalu „że ja tak nie potrafię…”.

IMG 4491 A to nic bardziej mylnego, bo do tego, aby stworzyć coś ładnego, nie zawsze potrzebny jest wybitny talent malarski. Czasami wystarczy odpowiedni dobór materiału, kilka wskazówek technicznych i oczywiście wiara w siebie. Jedynym ograniczeniem będzie wówczas nasza fantazja. Kreatywnie Zakręceni mają propozycję łatwego przygotowania obrazów z różnych materiałów, czyli jednym zdaniem: maksimum efektu końcowego przy minimum nakładu finansowego.
Rozpoczynamy od wełny czesankowej. Na rynku mamy czesankę z różnej wełny, jest nawet z dodatkiem jedwabiu. Dla początkujących wystarczy czesanka z wełny polskiej, jest najtańsza i dostępna w całej palecie kolorów. Niezbędne materiały poza wełną to: ostre nożyczki, klej Magic lub taśma dwustronna oraz ramka (może być też antyrama, ale wtedy musimy pamiętać o wykończeniu brzegów obrazu).
W załączeniu znajdują się trzy instrukcje. Pierwsza dla początkujących, pozostałe dwie dla bardziej zaawansowanych. Warto poświęcić „chwilkę” dla niesamowitego efektu. Nie bójcie się nieładu na pracy, on też ma swój urok. Powodzenia!DOKUMENTY DO POBRANIA W FORMACIE PDF

 

    

    

    

 

 

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.