Kiermasz charytatywny „Podziel się świąteczną radością”

 14 grudnia 2015 roku w Technikum Leśnym w Zagnańsku po raz szósty odbył się  kiermasz charytatywny „Podziel się świąteczną radością”.

Przez kilka godzin w holu szkoły uczniowie poszczególnych klas na swoich pięknie przystrojonych stanowiskach sprzedawali ciasta, sałatki, śledzie, paszteciki i pierogi, a nawet kiełbasę z dzika.
Na kiermaszu znalazło się również stanowisko z ozdobami świątecznymi, wszystkie zostały wykonane własnoręcznie przez uczennice naszej szkoły na zajęciach kółka plastycznego pod kierunkiem pani Izabeli Cholewińskiej.
 W holu szkoły przy choince i  kolędach w wykonaniu Szymona Pawłowskiego (na trąbce)  było naprawdę świątecznie.  Niepowtarzalną atmosferę kiermaszu  tworzą uczniowie, nauczyciele  i wszyscy pracownicy szkoły, rozmawiając i  próbując pyszności, aby w ten sposób pomóc potrzebującym.
W tym roku już tradycyjnie przedstawiciele klas ze smakołykami   i przepięknymi  dekoracjami świątecznymi udali się również do Nadleśnictwa Zagnańsk.
Wszystkie pieniądze uzyskane podczas kiermaszu zostaną przekazane  na paczki żywnościowe dla ubogich rodzin z terenu Gminy Zagnańsk  wskazanych przez GOPS w Zagnańsku.