Image
Image
Image
Image

Kiermasz charytatywny „Podziel się świąteczną radością”

 14 grudnia 2015 roku w Technikum Leśnym w Zagnańsku po raz szósty odbył się  kiermasz charytatywny „Podziel się świąteczną radością”.

Przez kilka godzin w holu szkoły uczniowie poszczególnych klas na swoich pięknie przystrojonych stanowiskach sprzedawali ciasta, sałatki, śledzie, paszteciki i pierogi, a nawet kiełbasę z dzika.
Na kiermaszu znalazło się również stanowisko z ozdobami świątecznymi, wszystkie zostały wykonane własnoręcznie przez uczennice naszej szkoły na zajęciach kółka plastycznego pod kierunkiem pani Izabeli Cholewińskiej.
 W holu szkoły przy choince i  kolędach w wykonaniu Szymona Pawłowskiego (na trąbce)  było naprawdę świątecznie.  Niepowtarzalną atmosferę kiermaszu  tworzą uczniowie, nauczyciele  i wszyscy pracownicy szkoły, rozmawiając i  próbując pyszności, aby w ten sposób pomóc potrzebującym.
W tym roku już tradycyjnie przedstawiciele klas ze smakołykami   i przepięknymi  dekoracjami świątecznymi udali się również do Nadleśnictwa Zagnańsk.
Wszystkie pieniądze uzyskane podczas kiermaszu zostaną przekazane  na paczki żywnościowe dla ubogich rodzin z terenu Gminy Zagnańsk  wskazanych przez GOPS w Zagnańsku.

 


 

 

 

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.