Image
Image
Image
Image

Ranking szkół ponadgimnazjalnych 2017

Po raz trzeci Technikum Leśne w Zagnańsku zostało uznane za najlepsze w woj. świętokrzyskim w ogólnopolskim rankingu techników 2017, organizowanym przez Perspektywy.


Zgodnie z postanowieniami Kapituły, wszystkie technika z całej Polski, w tym nasze zostały ocenione za pomocą czterech kryteriów. Są to: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki egzaminu maturalnego z przedmiotów obowiązkowych, wyniki egzaminu maturalnego z przedmiotów dodatkowych oraz wyniki egzaminu zawodowego. Źródłem danych były zestawienia okręgowych komisji egzaminacyjnych oraz komitetów głównych olimpiad.
W dniu wczorajszym (10.01.2017r.) w budynku Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Zarząd Samorządu Uczniowskiego Technikum Leśnego podczas uroczystej gali, w której brali udział rektorzy wyższych uczelni z całej Polski, podsekretarz stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej pan Maciej Kopeć, Świętokrzyski Wicekurator Oświaty pani Renata Rabczyńska, dyrektor OKE w Łodzi pani Danuta Zakrzewska, odebrał po raz trzeci zaszczytny tytuł najlepszego technikum woj. świętokrzyskiego. Dla nauczycieli, uczniów, rodziców oraz pozostałych pracowników jest to ogromny sukces. Osiągnięcie takiego sukcesu jest możliwe dzięki poczuciu odpowiedzialności nauczycieli, wychowawców, uczniów i rodziców, a także dzięki chęci uczenia się i zdobywania wiedzy oraz realizacji swoich pasji i zainteresowań.

 

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.