Image
Image
Image
Image

Kiermasz „Podziel się świąteczną radością” 2018

17 grudnia 2018 r. odbył się  w naszej szkole kiermasz „Podziel się świąteczną radością”.

 

Uczniowie wraz z rodzicami przygotowali ciasta, sałatki, pierogi, paszteciki i inne wspaniałe potrawy z myślą o tym, aby pomóc innym.

 W holu szkoły uczniowie ustawili pachnącą choinkę i stoliki nakryte białymi obrusami. Na tych stolikach mnóstwo dań i ciast. Uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły próbowali smakołyków.

Koniecznie trzeba dodać, że wypieki i dania wykonali też nauczyciele, np. obydwie wychowawczynie klas drugich specjalizują się w przygotowywaniu śledzi.  

Następnie młodzież pod opieką p. Łuksza Ubożaka udała się do Nadleśnictwa Zagnańsk, gdzie również odbywał się kiermasz świąteczny, a ludzie dobrej woli próbowali domowych wypieków, pomagając innym.

Obok stoisk kulinarnych znajdowało się również - tak jak co roku - stoisko z pracami wykonanymi przez uczniów w kółku plastycznym pod kierunkiem p. Izabeli Cholewińskiej. Przepiękne, kunsztownie wykonane bombki i stroiki cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Za uzyskane podczas kiermaszu pieniądze zostały kupione trzy paczki żywnościowe dla potrzebujących rodzin z Gminy Zagnańsk.

Wszystkim Rodzicom, Uczniom i Nauczycielom, którzy zechcieli podzielić się świąteczną radością, serdecznie dziękuję za pomoc w przygotowaniu kiermaszu.

Marzena Błaut

 

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.