Image
Image
Image
Image

Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych w Piłce Siatkowej - Tuchola 2019

W dniach 3-5 kwietnia 2019 r. w hali sportowo – widowiskowej OSiR w Tucholi zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych Ministra Środowiska Dziewcząt i Chłopców w Piłce Siatkowej.

 

W Mistrzostwach Polski Szkół Leśnych w Piłce Siatkowej, które organizowane są bez przerwy od 27 lat, wzięło udział 8 drużyn dziewcząt i 8 drużyn chłopców z następujących szkół: TL w Białowieży, ZSLiE w Brynku, TL w Miliczu, TL w Starościnie, TL w Tucholi, TL w Warcinie, ZSL w Zagnańsku i ZSL w Biłgoraju.

Po dwudniowych zmaganiach sportowych wśród dziewcząt najlepsza okazała się drużyna TL w Tucholi, a wśród chłopców najlepszymi okazali się uczniowie reprezentujący  Zespół Szkół Leśnych w Biłgoraju.

ZSL w Zagnańsku w Mistrzostwach reprezentowali następujący uczniowie:

 - drużyna dziewcząt w składzie:

Szmajda Dominika, Habior Aleksandra, Stępień Aleksandra, Król Patrycja, Miernik Klaudia, Dróżdż Weronika, Siczek Kinga, Spadło Daria, Szczepanik Angelika.

 - drużyna chłopców w składzie:

Kubak Kamil, Banaszek Patryk, Basiak Tomasz, Rurarz Mikołaj, Serwata Krzysztof, Koźbiał Jakub, Lewandowski Kacper, Wydra Sebastian, Lipiński Sylwester, Szczepaniczyk Miłosz.

Dziewczyny zajęły V miejsce, a chłopcy VIII. Drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, medale oraz nagrody rzeczowe. Organizatorzy nagrodzili najlepszych zawodników i zawodniczki mistrzostw, a także najlepszych zawodników każdej z drużyn. Statuetkę najlepszego   zawodnika w ZSL Zagnańsku otrzymała wśród dziewczyn Aleksandra Habior, a wśród chłopców Kacper Lewandowski.

Serdecznie dziękuję zawodniczkom i zawodnikom za zaangażowanie, wolę walki oraz grę w duchu fair play. Dziękuję za dostarczenie tylu niezapomnianych emocji.

Ze sportowym pozdrowieniem Jacek Wolski

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.