Image
Image
Image
Image

Już dziesiąty raz „Dzieliliśmy się świąteczną radością”!

16 grudnia 2019 r. w holu Technikum Leśnego oraz w Nadleśnictwie Zagnańsk odbył się X kiermasz charytatywny „Podziel się świąteczną radością”.

To niezwykłe przedsięwzięcie na stałe wpisało się już w tradycje szkoły. Przez kilka godzin w holu szkoły uczniowie poszczególnych klas na swoich pięknie przystrojonych stanowiskach sprzedawali ciasta, sałatki, śledzie, paszteciki i pierogi.
Na kiermaszu znalazło się również stanowisko z ozdobami świątecznymi, wszystkie zostały wykonane własnoręcznie przez uczennice naszej szkoły na zajęciach kółka plastycznego pod kierunkiem pani Izabeli Cholewińskiej.

Choinka, kolędy, pięknie przystrojone stoliki, odświętny nastrój oraz pyszne dania to przepis na kiermasz charytatywny, oczywiście nic się nie uda, gdy nie dodamy w odpowiednich proporcjach życzliwości, uśmiechu i empatii wobec potrzebujących. W tym roku jak zawsze udało się wspaniale dzięki zaangażowaniu i pracy wielu osób.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji kiermaszu charytatywnego „Podziel się świąteczną radością”!
Wszystkie pieniądze uzyskane podczas kiermaszu zostały przekazane na paczki dla potrzebujących pomocy rodzin z terenu Gminy Zagnańsk wskazanych przez GOPS w Zagnańsku.

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.