Już dziesiąty raz „Dzieliliśmy się świąteczną radością”!

16 grudnia 2019 r. w holu Technikum Leśnego oraz w Nadleśnictwie Zagnańsk odbył się X kiermasz charytatywny „Podziel się świąteczną radością”.

To niezwykłe przedsięwzięcie na stałe wpisało się już w tradycje szkoły. Przez kilka godzin w holu szkoły uczniowie poszczególnych klas na swoich pięknie przystrojonych stanowiskach sprzedawali ciasta, sałatki, śledzie, paszteciki i pierogi.
Na kiermaszu znalazło się również stanowisko z ozdobami świątecznymi, wszystkie zostały wykonane własnoręcznie przez uczennice naszej szkoły na zajęciach kółka plastycznego pod kierunkiem pani Izabeli Cholewińskiej.

Choinka, kolędy, pięknie przystrojone stoliki, odświętny nastrój oraz pyszne dania to przepis na kiermasz charytatywny, oczywiście nic się nie uda, gdy nie dodamy w odpowiednich proporcjach życzliwości, uśmiechu i empatii wobec potrzebujących. W tym roku jak zawsze udało się wspaniale dzięki zaangażowaniu i pracy wielu osób.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji kiermaszu charytatywnego „Podziel się świąteczną radością”!
Wszystkie pieniądze uzyskane podczas kiermaszu zostały przekazane na paczki dla potrzebujących pomocy rodzin z terenu Gminy Zagnańsk wskazanych przez GOPS w Zagnańsku.