Image
Image
Image
Image

Spotkanie integracyjne klasy I b

Jak wszyscy wiemy, w dobie pandemii (liczę, że w ramach równouprawnienia wkrótce to będzie panidemia) klasy siedzą niemal cały dzień w jednej sali, a kondycja coraz gorsza.

W tym samym czasie nauczyciele pod płaszczykiem dbałości o młodzież pracują nad własną tężyzną fizyczną i przez cały dzień biegają po całej szkole obciążeni pomocami naukowymi. 

Uczniowie klasy I b, której nadmiar energii kinetycznej nie pozwalał już bezczynnie siedzieć, powiedzieli dość. Zgodnie z zasadą: „w zdrowym ciele zdrowy duch, zostaw książki, czas na ruch!” - wzięli udział w spotkaniu integracyjnym ratującym upadającego ducha i gnuśniejące ciało. Wykorzystali najnowocześniejsze techniki informacyjno-komputerowe (TIK) i rozpoczęli intensywny trening pod szyldem „2020 kalorii mniej”.

Wykorzystując zestaw kinnect, bawiliśmy się doskonale - mieszcząc w pracowni chemicznej kolejkę górską, tory przeszkód, halę do piłki nożnej i wielkie akwarium. Już uspokajam, remont nie będzie konieczny… na razie.

Jeszcze jedno, w trakcie zabawy odwiedził nas dyrektor szkoły. Wyzwany przez uczniów stanął do zawodów i wygrał, potwierdzając tezę, iż rada pedagogiczna pracuje skrycie nad własną kondycją.

 

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.