Image
Image
Image
Image

Zasadziliśmy Pole Nadziei!

We wtorkowe popołudnie 13 października 2020 r. uczniowie naszej szkoły: Franciszek Połetek, Mateusz Okoń, Gniewomir Leśniewski pod kierunkiem pana Damiana Czarneckiego zaangażowali się w akcję wolontariacką


Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych przygotowali teren przed szkołą i zasadzili cebulki żonkili w ramach akcji ,,Pola Nadziei”. Jest to międzynarodowa kampania wspierająca ruch hospicyjny. Jej symbolem jest żonkil. Jesienią kwiaty są sadzone, by na wiosnę, po zakwitnięciu można było je rozprowadzić w trakcie zbiórki funduszy na hospicjum. Nasze Pole Nadziei będzie wspierać Hospicjum Caritas im. Św. Matki Teresy z Kalkuty w Kielcach. Jest to miejsce dla osób chorych terminalnie, które spędzają tam ostatnie chwile swojego życia.
Hospicjum jest placówką bezpłatną, dlatego do prawidłowego jej funkcjonowania potrzebne jest wsparcie ludzi dobrej woli. Cieszymy się, że nasza szkoła włączyła się w tę piękną akcję. Za zaangażowanie dziękujemy naszym wolontariuszom.
Nadzieja niemożliwe czyni możliwym. Pamiętajmy o tym szczególnie w tym wyjątkowym dla nas wszystkich czasie i chętnie pomagajmy!

Koordynatorzy akcji:
Iwona Staniec, Damian Czarnecki

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.