Image
Image
Image
Image

MISTRZEM SZKOŁY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ ZOSTAŁA KLASA II A W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Za nami ostatnia kolejka IV Mistrzostw Szkoły w Halowej Piłce Nożnej „O Puchar Dyrektora Szkoły” - Zagnańsk 2016/2017.

Ostatnie mecze – 12.12.2016 r. (poniedziałek)
4. Klasa I B – Klasa III A, 0 : 5
walkower dla drużyny klasy III A, drużyna I B za niestawienie się na meczu otrzymuje – 1 punkt oraz – 5 bramek.

W tym roku najlepszą drużyną została klasa II A!!! Z przebiegu całego turnieju należą im się wielkie słowa uznania za styl gry oraz fakt zdobycia przez zawodników tej klasy czterech pierwszych miejsc w klasyfikacji „Króla strzelców”. Ponadto pozytywnym akcentem okazała się debiutująca w mistrzostwach szkolnych klasa I A, która ostatecznie zajęła drugie miejsce. O ostatnie miejsce na podium przyszło walczyć do ostatniego gwizdka trzem drużynom: klasa II B, III A i III B. W tej rywalizacji najlepszą drużyną została klasa II B, zajmując ostatecznie trzecie miejsce - więc miejsca na „pudle” zgarnęły najmłodsze klasy technikum! Pozostałym drużynom również należą się wielkie brawa za zaangażowanie, wolę walki oraz dostarczone sportowe emocje.
Śmiało można stwierdzić, że był to jak dotąd najlepszy turniej pod względem prezentowanego przez wszystkie klasy poziomu sportowego.

Miejsce   Drużyna  M   Pkt.  Br   Bilans W./R./P.

• 2 bramki - Fijka Wiktor IV A, Zawisza Karol III B, Jabłoński Michał IV B, Dziekan Piotr III B
  • 1bramka - Karwacki Karol IV A, Gawęcki Konrad IV A, Gabryś Kevin I B, Tobiasz Rot II B, Kaniecki Przemysław I B, Ślizak Kacper II A, Małek Piotr II B, Kosylak Adrian I A, Rurarz Mikołaj I B, Chytra Radosław III A, Mazur Mateusz IV B, Janus Daniel II B, Olszowy Łukasz III B.