Image
Image
Image
Image

Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze 2013

12 grudnia w Internacie podsumowano etap szkolny projektu konkursowego „Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze 2013”.

Głównym założeniem konkursu było upowszechnienie wśród dzieci i młodzieży zasad bezpiecznego korzystania z Internetu oraz zwiększenie poziomu wiedzy uczniów na temat możliwości wykorzystania Internetu do pełnego uczestniczenia w życiu publicznym, społecznym i gospodarczym.

 

W poszerzaniu wiedzy na temat bezpieczeństwa w Internecie pomogło spotkanie z funkcjonariuszami policji, którzy w dostępny i przejrzysty sposób przedstawili tematy związane z cyberprzemocą, cyberprzestępczością oraz odpowiedzialnością prawną nieletnich.

Na zakończenie etapu szkolnego uczniowie w zespołach dwuosobowych mieli za zadanie przygotować spot informacyjny na temat możliwości efektywnego i bezpiecznego wykorzystania szerokopasmowego łącza do Internetu w życiu codziennym.

Naszą szkołę na etapie wojewódzkim będą reprezentować dwie prace wykonane przez Darię Żak i Adriana Rulaka oraz Adriannę Lipiec i Monikę Jastrząb. Nadzór nad realizacją projektu sprawowała p. Grażyna Baran.

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.