Image
Image
Image
Image

Zakończenie roku szkolnego uczniów klas IV

30 kwietnia 2021 r. uczniowie klas IV zakończyli naukę w Zespole Szkół Leśnych w Zagnańsku.

Obostrzenia spowodowane przez Covid-19 nie pozwoliły na organizację uroczystego pożegnania, jednak aby podkreślić rangę tego wydarzenia, absolwenci spotkali się z wychowawcami w dużo mniejszym gronie, tuż po egzaminie maturalnym, 6 maja.

Była to okazja do oficjalnego pożegnania naszych absolwentów przez dyrektora szkoły oraz wychowawców klasowych i kierownika internatu.
Podczas pożegnania dyrektor wraz z wychowawcami poszczególnych klas wręczyli nagrody i wyróżnienia dla najlepszych uczniów.
Tradycyjne Sylwany otrzymali uczniowie za bardzo dobre wyniki w nauce, działalność w sekcji sygnalistów myśliwskich, sekcji sokolniczej, za osiągnięcia sportowe, honorowe krwiodawstwo, działalność wolontariacką oraz 100-procentową frekwencję.
Ponadto została przyznana Nagroda Dyrektora Szkoły, Nagroda Związku Leśników Polskich oraz stypendium ufundowane przez Szkołę Jazdy Krzysztof.
Bardzo miło było gościć w murach szkoły absolwenta pana Piotra Chrzęszczyka – Przewodniczącego Rady Regionu Górnośląskiego Związku Leśników Polskich w PR oraz Członka Rady Krajowej Związku Leśników Polskich w RP, który osobiście wręczył nagrody ufundowane przez Związek Leśników Polskich.

Na zakończenie spotkania życzenia absolwentom złożył pan Jacek Wolski - Dyrektor Szkoły:

30 kwietnia 2021 roku zakończyliście naukę w naszej szkole. Niestety, nie możemy pożegnać się w obecności całej społeczności szkolnej. Mam jednak nadzieję, że mimo braku tradycyjnej oprawy zakończenia roku szkolnego, Wasza radość z ukończenia kolejnego etapu edukacji będzie tak samo wielka, jak Waszych kolegów i koleżanek z lat wcześniejszych.
Żywię głęboką nadzieję, że to nie koniec Waszej edukacji, warto bowiem pozostać uczniem przez całe życie. Głód wiedzy, chęć doświadczania i ciekawość świata sprawiają, że wciąż się rozwijamy i zmieniamy. Nie egzystujemy, ale naprawdę żyjemy.
Życzę Wam, aby młodzieńcza pasja poznawania świata nigdy się w Was nie wypaliła. Budujcie swoją przyszłość na mądrości, którą tyle lat zdobywaliście, a osiągniecie założone cele.
Wszystkim Wam serdecznie gratuluję!
Szczególne gratulacje i podziękowania składam Waszym Rodzicom, którzy wzorowo wychowali swoje dzieci i wspierali szkołę w jej działalności.
Niech słowa naszego leśnego pozdrowienia „Darz Bór!” towarzyszą Wam w przyszłej drodze i przypominają dobre chwile spędzone w szkole.

Do tych słów Pana Dyrektora dołączają się nauczyciele, wychowawcy internatu oraz wszyscy pracownicy szkoły.

 

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.