Image
Image
Image
Image

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

25 czerwca 2021 roku w auli Zespołu Szkół Leśnych odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021.

Na uroczystość przybyli goście: pan Marek Miazga - Nadleśniczy Nadleśnictwa Zagnańsk, pani Agnieszka Ślizak - Przewodnicząca Rady Rodziców, pan Krzysztof Bąk – właściciel Szkoły jazdy „Krzysztof”, nauczyciele, wychowawcy internatu, rodzice i oczywiście uczniowie klas I – III.
Spotkanie rozpoczęli uczniowie, przedstawiając wydarzenia z minionego wyjątkowego roku szkolnego w prezentacji słowno-muzycznej pod tytułem „Cztery pory roku w Technikum Leśnym w Zagnańsku”, podsumowali wydarzenia i przedsięwzięcia minionego roku szkolnego, wymieniając liczne sukcesy naszych uczniów w konkursach. Warto dodać, że mimo pandemii udało się zrealizować wiele zaplanowanych przedsięwzięć, a zakończenie roku było doskonałym momentem, aby wręczyć nagrody i dyplomy laureatom konkursów szkolnych (np. „Z Bożym Narodzeniem w tle” czy Konkursu z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu), a także zaprezentować na naszej szkolnej scenie występ Łukasza Cieplickiego wyróżnionego w Ogólnopolskim Konkursie „Bajarze z Leśnej Polany” w OKL w Gołuchowie.
Po krótkim przedstawieniu rozpoczęła się oficjalna część zakończenia roku szkolnego. Pan Dyrektor Jacek Wolski powitał wszystkich przybyłych gości, następnie odczytał list Ministra Klimatu i Środowiska skierowany do uczniów i nauczycieli.
Najprzyjemniejsza część spotkania to wręczanie nagród i wyróżnień dla uczniów, którzy uzyskali bardzo dobre wyniki w nauce, brali udział w konkursach, wyróżniali się zaangażowaniem w pracę społeczną oraz działalność w różnych sekcjach.
Podczas uroczystości pięknie zaprezentował się Zespół Sygnalistów Myśliwskich, grając sygnały dla wyróżnionych uczniów oraz specjalny koncert dla wszystkich, którzy potrafią pomagać i angażują się w działania wolontariackie.
Na zakończenie spotkania pan Jacek Wolski - Dyrektor Szkoły życzył wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.

 

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.