Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

25 czerwca 2021 roku w auli Zespołu Szkół Leśnych odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021.

Na uroczystość przybyli goście: pan Marek Miazga - Nadleśniczy Nadleśnictwa Zagnańsk, pani Agnieszka Ślizak - Przewodnicząca Rady Rodziców, pan Krzysztof Bąk – właściciel Szkoły jazdy „Krzysztof”, nauczyciele, wychowawcy internatu, rodzice i oczywiście uczniowie klas I – III.
Spotkanie rozpoczęli uczniowie, przedstawiając wydarzenia z minionego wyjątkowego roku szkolnego w prezentacji słowno-muzycznej pod tytułem „Cztery pory roku w Technikum Leśnym w Zagnańsku”, podsumowali wydarzenia i przedsięwzięcia minionego roku szkolnego, wymieniając liczne sukcesy naszych uczniów w konkursach. Warto dodać, że mimo pandemii udało się zrealizować wiele zaplanowanych przedsięwzięć, a zakończenie roku było doskonałym momentem, aby wręczyć nagrody i dyplomy laureatom konkursów szkolnych (np. „Z Bożym Narodzeniem w tle” czy Konkursu z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu), a także zaprezentować na naszej szkolnej scenie występ Łukasza Cieplickiego wyróżnionego w Ogólnopolskim Konkursie „Bajarze z Leśnej Polany” w OKL w Gołuchowie.
Po krótkim przedstawieniu rozpoczęła się oficjalna część zakończenia roku szkolnego. Pan Dyrektor Jacek Wolski powitał wszystkich przybyłych gości, następnie odczytał list Ministra Klimatu i Środowiska skierowany do uczniów i nauczycieli.
Najprzyjemniejsza część spotkania to wręczanie nagród i wyróżnień dla uczniów, którzy uzyskali bardzo dobre wyniki w nauce, brali udział w konkursach, wyróżniali się zaangażowaniem w pracę społeczną oraz działalność w różnych sekcjach.
Podczas uroczystości pięknie zaprezentował się Zespół Sygnalistów Myśliwskich, grając sygnały dla wyróżnionych uczniów oraz specjalny koncert dla wszystkich, którzy potrafią pomagać i angażują się w działania wolontariackie.
Na zakończenie spotkania pan Jacek Wolski - Dyrektor Szkoły życzył wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.