Image
Image
Image
Image

Hubertus Spalski Podium dla sygnalistów myśliwskich z ZSL w Zagnańsku podczas III Konkursu im. Andrzeja Rokickiego w Spale

W 2021 roku Hubertus Spalski odbył się w dniach 16 - 17 października.

hubertusHubertus Spalski to największa plenerowa impreza myśliwska i jeździecka w Polsce, która zyskuje już europejską rangę. Jeździectwo i polowania zawsze były rozrywką elitarną i ekskluzywną, a tak reprezentacyjne i urocze miejsce jak Spała stanowi doskonałą oprawę dla przedstawienia naszych tradycji i dziedzictwa kulturowego.
W trakcie uroczystości tradycyjnie odbywa się część myśliwska imprezy. Ta część imprezy poświęcona jest tradycjom myśliwskim. Podczas obchodów z wielką przyjemnością można było popatrzeć na pokazy jeźdźców, sokolników, łuczników, sygnalistów myśliwskich i hodowców psów.
W tym roku Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Piotrkowie Trybunalskim zorganizował III Konkurs Sygnalistów Myśliwskich im. Andrzeja Rokickiego - Spała 2021.
Konkurs zgromadził uczestników z całej Polski, w ramach konkursu odbyły się przesłuchania w trzech kategoriach. Emocji było co niemiara i najmniejszy błąd mógł oznaczać miejsce poza podium.
Uczniowie Zespołu Szkół Leśnych im. Romana Gesinga w Zagnańsku wzięli udział w przesłuchaniu w kategorii indywidualnej w klasie B.

Udział w Konkursie Sygnalistów Myśliwskich zakończył się dużym sukcesem uczniów Technikum Leśnego w Zagnańsku. W klasyfikacji końcowej na najwyższym stopniu podium stanął Kacper Lewandowski - uczeń klasy IV b, zajmując I miejsce, a III miejsce w finale zajął Patryk Piotrowski - uczeń klasy III b.

Serdecznie gratulujemy sukcesów uczniom oraz opiekunowi sekcji sygnalistów myśliwskich panu Krystianowi Pawłowskiemu.

Z leśnym pozdrowieniem DARZ BÓR
/ - / mgr Jacek Wolski

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021